W związku z faktem, że kluczowe znaczenie w biznesie zaczynają odgrywać wymagania związane ze zrównoważonym rozwojem, odpowiedzialnym biznesem, ochroną środowiska, zielonymi nowymi technologiami, gospodarką cyrkularną oraz ESG została stworzona Akademia Zrównoważonego Rozwoju i Środowiska mająca na celu kształcenie specjalistów w tym obszarze.

Każde nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo powinno być przygotowane na opracowanie odpowiedniej strategii oraz dokumentacji prowadzenia biznesu w sposób odpowiedzialny i przyjazny środowisku.

Świadomość środowiskowa społeczeństwa jeszcze nigdy nie była tak duża jak obecnie. W rezultacie rośnie zapotrzebowanie na wyspecjalizowaną wiedzę z zakresu zrównoważonego rozwoju biznesu, ochrony środowiska, zmian klimatycznych, zielonej transformacji, społecznej odpowiedzialności biznesu czy gospodarki cyrkularnej.

Uczestnicy większości procesów inwestycyjnych oraz produkcyjnych muszą liczyć się z coraz surowszymi wymaganiami związanymi z ochroną środowiska oraz w zakresie odpowiedzialności biznesu. Znajomość podstaw prawa ochrony środowiska, w tym gospodarki obiegu zamkniętego, zrównoważonego rozwoju, zielonego finansowania, zmian klimatycznych, raportowania niefinansowego obejmującego elementy środowiskowe staje się niezbędnym elementem wykształcenia specjalistów, kadry menedżerskiej czy zarządczej. Bez znajomości wymagań szeroko rozumianego prawa ochrony środowiska jak i trendów jego rozwoju nie można dziś podejmować racjonalnych decyzji biznesowych.

W ramach Akademii Zrównoważonego Rozwoju i Środowiska oferujemy kierunki:

Partnerzy Akademii

Rekrutacja trwa do 30.09

Zobacz naszą ofertę
 • Jak możesz się z nami skontaktować? e-mailem na adres: iod@lazarski.edu.pl.
 • Jakie masz prawa?
  1. dostępu do Twoich danych,
  2. ich poprawiania,
  3. żądania ich usunięcia,
  4. ograniczenia przetwarzania,
  5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • Co zrobić gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi? Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce jest to Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Po co nam Twoje dane, czyli w jakim celu je przetwarzamy? W celu marketingowym, polegającym na wysyłaniu do Ciebie newsletterów, analizowaniu czy zapoznajesz się z ich treściami, i które z nich najchętniej czytasz.
 • Czy musisz podawać nam swoje dane? Jest to dobrowolne. Bez ich podania nie będziesz jednak mógł otrzymywać newslettera.
 • Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?
  1. 1. Art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest analizowanie czy zapoznajesz się z naszymi newsletterami, i które z informacji w nich zawartych czytasz najchętniej.
  2. 2. Art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.
 • Komu przekażemy Twoje dane?
  1. 1. Dostawcom narzędzi do: a. analityki ruchu na stronie, b. wysyłki newsletterów.
  2. 2. Podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.
 • Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane? Przez czas prowadzenia działań marketingowych przez nas albo do czasu wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych w celach marketingowych, albo odwołania zgody na wysyłanie wiadomości na Twój adres e-mail. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.
 • Czy po przekazaniu nam danych możesz sprzeciwić się ich przetwarzaniu? Tak. Możesz to zrobić w dwóch sytuacjach, gdy przetwarzamy Twoje dane:
  1. 1. na potrzeby marketingu bezpośredniego; takiego sprzeciwu nie musisz uzasadniać,
  2. 2. na podstawie innych naszych prawnie uzasadnionych interesów; taki sprzeciw wymaga uzasadnienia Twoją szczególną sytuacją.