„Wydłużający się czas życia wpływa na okres naszej aktywności zawodowej, a to z kolei oznacza, że gotowość do ewentualnej zmiany zawodu, ale przede wszystkim gotowość uczenia się przez całe życie stają się powoli czymś naturalnym. To właśnie lifelong learning jest jedną z bardziej pożądanych kompetencji przyszłości. Najbliższe lata będą wymagać od firm i ich pracowników elastyczności, ciągłego przyswajania wiedzy i umiejętności przewidywania kierunku zmian. Uczenie się przez całe życie zwiększa szasnę na sukces w praktyce zawodowej. Przede wszystkim jednak pomaga odnaleźć się w świecie nieustannie zachodzących zmian we wszystkich obszarach życia. Mam nadzieję, że treści zaprezentowane podczas tegorocznego Festiwalu zachęcą do bycia nieustannie otwartym na wiedzę i naukę” – powiedziała dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.
Festiwal odbędzie się w dniach 14-16 września 2021 roku, a premiery wykładów będą miały miejsce codziennie o godzinie 18.00 i 19.00. Uczestnicząc w wydarzeniu i wypełniając specjalną ankietę można uzyskać 10% zniżki na całą ofertę studiów podyplomowych i programów MBA realizowanych w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego w roku akademickim 2021/2022.
Zapraszamy na stronę Festiwalu Rozwoju Kariery oraz Facebooka @lazarskipodyplomie, gdzie odbędą się spotkania on-line.
W tym roku poruszone zostaną następujące tematy:
14 września:
- godz. 18:00 - „Przenoszę się do Internetu – o rozwoju zawodowym i własnym biznesiew przestrzeni wirtualnej” – na wykład zaprasza Maciej Hoffmann, kierownik studiów podyplomowych E-marketing w praktyce.
- godz. 19:00 - „Współczesny wymiar audytu wewnętrznego” – na rozmowę zapraszają dr Ewa Jasiuk, Iwona Bogucka, Maciej Piołunowicz oraz Rafał Nikodym – wykładowcy studiów podyplomowych Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych.
15 września:
- godz. 18:00 - „Neuronauka – jak ułatwić sobie życie nie idąc na łatwiznę?” – do rozmowy na żywo zapraszają dr Ewa Hartman, kierownik studiów podyplomowych Neuro-przywództwo oraz Anna Urbańska, wykładowczyni kierunku.
- godz. 19:00 - „Sygnalizuję, nie donoszę” – na webinarium zapraszają Aleksandra Widziewicz, Agnieszka Chojnacka i Andrzej Orzechowski, wykładowcy studiów podyplomowych Compliance Officer oraz Marcin Chołuj z kancelarii prawnej Bird & Bird.
16 września:
- godz. 18:00 – „Łap energię – o praktykach w budowaniu psychicznego dobrostanu" – do udziału w rozmowie na żywo zapraszają Izabela Kluzek-Kot, kierownik studiów podyplomowych Studium coachingu oraz Natalia Włodarska, wykładowczyni kierunku.
- godz. 19:00 - „Budowanie kompetencji przyszłości w nowej rzeczywistości budowlanej” – na webinarium zapraszają dr Marek Mieńkowski, dr hab. Włodzimierz Dzierżanowski, Tomasz Latawiec oraz Agnieszka Suchecka, wykładowcy studiów podyplomowych Inżynier Kontraktu.
Serdecznie zapraszamy!