Beata Kopczyńska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo lotnicze
Studia podyplomowe na kierunku prawo lotnicze mogę polecić absolwentom prawa, adwokatom i radcom prawnym chcącym rozwijać w swoich kancelariach praktykę związaną z obsługą sektora lotniczego. Z mojej perspektywy, wiedza z zakresu prawa lotniczego stanowi istotne uzupełnienie oferty kancelarii kierowanej do ubezpieczycieli, których produkty towarzyszą usługom związanym z szeroko rozumianym transportem lotniczym.
Niezależnie od branży w jakiej funkcjonują biznesy uczestników studiów z zakresu prawa lotniczego, na pewno dużą inspiracją dla każdego przedsiębiorcy jest tematyka związana z silnie obecną w lotnictwie ideą just culture, koncentrującą się na nieustannym dążeniu do podnoszenia jakości pracy i technikach identyfikowania ryzyk, zanim te zaistnieją. Metody wdrażania just culture wykraczają poza tradycyjne raportowanie, silnie akcentując wpływ transparentnego dialogu i efektywnego obiegu informacji zwrotnej wewnątrz i między zespołami w organizacjach. Stąd podyplomowe studia lotnicze na Uczelni Łazarskiego to dobry wybór nie tylko dla osób stawiających na rozwój kompetencji eksperckich, ale także dla obecnych i przyszłych menedżerów.
Edyta Skirska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2023/24).
Bardzo polecam i dziękuję za udział w stacjonarnych Studiach podyplomowych na Uczelni Łazarskiego na kierunku Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości, spełnił on moje oczekiwania, zdobyłam tu nową wiedzę i kompetencje. Ciekawi, profesjonalni prowadzący i interesujące wykłady. Ten innowacyjny kierunek pobudza kreacje, uczy kompetencji społecznych i otwiera nowe możliwości nowoczesnej sprzedaży nieruchomości. Autorka kierunku Pani Anita Nowak z ogromnym zaangażowaniem i sercem przekazywała nam całą wiedzę i doświadczenie, dbała o rozwój osobisty i zawodowy. Takie fajne studia powinny trwać dłużej, aż żal się rozstawać.
Marcin Ciupa - Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS)
Studia godne polecenia. Dobór prowadzących na najwyższym poziomie. Oczekiwania co do przygotowanego programu jak najbardziej zaspokoją wszystkich słuchaczy. Dodatkowo co warte podkreślenia elastyczność uczelni, jeśli chodzi o szeroko rozumianą logistykę studiów podyplomowych, a dla osób przyjeżdżających do Warszawy jest to czasami wyzwanie. Terminy oraz plan zajęć dobrany pod studentów, naturalnie po wcześniejszych konsultacjach.
Julia Suchocka - Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS)
Na studia podyplomowe z SMS zdecydowałam się ze względu na moje zainteresowania lotnictwem, a także z chęci pogłębienia wiedzy. Były to dla mnie drugie studia na Uczelni Łazarskiego. Zarówno mój pierwszy kierunek- Prawo Lotnicze jak i SMS przeprowadzone zostały na bardzo wysokim poziomie, z programem przepełnionym wartościowymi treściami. Fundamentalnym aspektem wszystkich zajęć według mnie są kompetentni wykładowcy- praktycy, dzięki którym każde spotkanie na uczelni jest rzeczowe, interesujące, a także bardzo różnorodne. Studia są także idealną okazją do poznania nowych, ciekawych ludzi, którzy nie tylko zarażają pozytywną energią, ale i dostarczają pomysły na kolejne odważne kroki w branży lotniczej.
Marta Włodarczyk - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo lotnicze
Studia podyplomowe z prawa lotniczego na Uczelni Łazarskiego to niezwykle wartościowa przygoda dla tych, którzy pragną związać swoją przyszłość zawodową z sektorem lotniczym. Program oferuje dogłębne omówienie przepisów prawnych dotyczących lotnictwa, w tym zagadnień takich jak budowa portów lotniczych, regulacje dotyczące bezzałogowych statków powietrznych oraz aspekty biznesowe funkcjonowania branży lotniczej.
Niezaprzeczalnym atutem tych studiów jest kadra wykwalifikowanych praktyków, którzy dzielą się swoim bogatym doświadczeniem. Dodatkowo, możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z innymi uczestnikami, którzy reprezentują różne profesje związane z lotnictwem, wzbogaca proces nauczania i stanowi największą wartość tych studiów. To już kolejny kierunek, który ukończyłam na Uczelni Łazarskiego, więc mogę z pełnym przekonaniem polecić ten program wszystkim entuzjastom lotnictwa. Jest to wyjątkowa okazja do pogłębienia wiedzy i nawiązania cennych kontaktów zawodowych w dynamicznie rozwijającym się świecie lotnictwa.
Alicja Majchrzak - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2023/24).
Studia na kierunku „Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości” to doświadczenie, które zmieniło moje życie i nie mówię tego na wyrost, bo czuję, że naprawdę tak jest. To się zaczęło wraz z pierwszym zjazdem, trwa nadal i będzie trwać.
Nie spodziewałam się, że tak dużo się zmieni i że tak wielki wpływ będą miały na mnie te studia. Czuję się tak jakby w ciemnym pokoju ktoś nagle otworzył okno na oścież, wpuścił nie tylko słońce ale i ciepły wiatr, zapach kwiatów, śpiew ptaków, a wraz z tym nadzieję, że mogę zacząć spełniać swoje marzenia, realizować pasje i pomagać innym. To dla mnie tak wiele….
Zajęcia na Uczelni Łazarskiego były prowadzone w sposób ciekawy i zachęcający do zgłębiania wiedzy. Podobały mi się zwłaszcza wykłady na temat samego home stagingu, sztuki, budowania marki osobistej, prezentacji. Wszyscy zaproszeni do prowadzenia zajęć wykładowcy, będący mistrzami w swoim fachu, dzielili się nieocenioną wiedzą i doświadczeniem. Rewelacyjne były zajęcia z Justyną Liber na temat DNA talentów. Otworzyły mi bardzo mocno oczy na mój potencjał… Anita, jako kierowniczka kierunku, wspaniale sprawdziła się w swojej roli. Zawsze pogodna, tryskająca pozytywną energią, którą nas zarażała. Swoboda, z jaką każdy mógł się wypowiadać podczas zajęć, była dla mnie czymś do tej pory niespotykanym i zdecydowanie ułatwiała kontakt.
To, co wyróżnia ten kierunek, to jego praktyczność i zastosowanie w realnych warunkach. Dzięki ćwiczeniom mogłam doświadczyć, jak nawet niewielkie zmiany mogą radykalnie poprawić odbiór nieruchomości, zwiększając jej wartość rynkową. Uczyłam się, jak odczytywać potrzeby klientów, jak wydobyć z każdego wnętrza to, co najlepsze, i jak tworzyć aranżacje, które zachwycają i wzruszają.
Ale te studia to coś więcej niż tylko nauka. To podróż w głąb siebie, odkrywanie własnych talentów i pasji, zyskania pewności, że to dobry wybór. Studia te nauczyły mnie, że każda przestrzeń ma duszę i potencjał, który tylko czeka, by go wydobyć. Z całego serca polecam tę drogę każdemu, kto pragnie, by jego wnętrzarskie hobby przerodziło się w coś więcej i miało realny wpływ na życie innych ludzi.
Katarzyna Podstolska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2023/24).
Cieszę się, że podjęłam decyzję o zapisaniu się na studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego, na kierunku Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości. Tematy przewidziane w programie studiów, wydawały mi się bardzo interesujące, ale w praktyce przerosły jeszcze moje oczekiwania. Szeroki zakres wiedzy, dużo ciekawych zajęć, profesjonalni i bardzo sympatyczni wykładowcy. Autorka kierunku - Anita Nowak, zadbała nie tylko o nasze umiejętności zawodowe, ale również o rozwój osobisty każdego z nas: jak mówić, co mówić, jak pracować w grupie, jak prezentować siebie i swoje dokonania w internecie.
Szczególne podziękowania dla Anity Nowak, która oprócz ciekawych zajęć, chętnie dzieliła się z nami swoim doświadczeniem i jest zaangażowana w ten projekt całym sercem.
Dziękuję też całej naszej grupie, spotkałam tu ciekawe i wartościowe osoby. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie.
To był fajny czas - szkoda, że to to tylko rok. Polecam gorąco ten kierunek i uczelnię.
Anna Pawluczuk - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2023/24)
Mediacje rodzinne i karne to kierunek bardzo wartościowy i praktyczny. W czasie studiów zdobyłam wiedzę zarówno w zakresie prawa i psychologii, co sprawia, że czuję się dobrze przygotowana do podjęcia zawodu mediatora.
Kamila Kardyńska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2023/24)
Jestem zadowolona z ukończenia studiów podyplomowych z mediacji rodzinnych i karnych. Program nie tylko dostarczył mi solidnej wiedzy teoretycznej, ale również umożliwi praktyczne doświadczenie w doborze mediacji. Wykładowcy byli bardzo zaangażowani, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem w sposób, który był zarówno inspirujący jak i praktyczny. Zdecydowanie polecam ten program wszystkim, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie mediacji rodzinnych i karnych.
Joanna Lesiakowska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2023/24)
Jestem niezmiernie zadowolona z wybranego kierunków studiów podyplomowych, które wzbogaciły moją wiedzę z zakresu komunikacji, mediacji, strategii, rozwiązywania konfliktów. Symulacje mediacyjne i negocjacje były jednym z najbardziej wartościowych warsztatów studiów.
Magdalena Górska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2023/24)
Serdecznie polecam swój kierunek! Nie tylko przyszłym mediatorom, ale każdemu któremu zależy na na rozwinięciu umiejętności komunikacyjnych w relacjach prywatnych, ale także zawodowych. Ponadto każdy z wykładowców dysponuje niesamowitą wiedzą, którą w przystępny sposób potrafi przekazać. Pani Kierownik studiów również służy pomocą w każdym etapie studiów. Na prawdę warto!
Barbara Stoińska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2023/24)
Na zajęciach dowiesz się niemal na "żywym organizmie" co to jest mediacja. Mnóstwo symulacji, niezbędna dawka teorii, szeroka rekomendacja literatury.
Yurii Bukhtii- Absolwent studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2023/24)
Otworzyłem dla siebie nowe umiejętności w komunikacji ludzkiej i to jest istotny skill radzenia sobie nie tylko w pracy i też w życiu osobistym.
Joanna Rohde-Nowak - Absolwentka studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2023/24)
Polecam. ciekawi wykładowcy, warsztaty oparte na prawdziwych przykładach. Przydatne materiały w pracy mediatora. Praktyczne podejście do zawodu mediatora. Wspaniali ludzie, doświadczeni praktycy. Nowe, piękne znajomości.
Angelika Głaczkowska - Absolwentka studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2023/24)
Wyrażam pozytywną opinię na temat programu studiów podyplomowych, jak również wspaniałej kadry wykładowców. Jakość kształcenia poprzez warsztaty dała mi więcej pewności. Zdobyta wiedza merytoryczna doskonale sprawdza się w moim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym.
Paulina Sudomir Compensation & Benefits Specialist
Studia podyplomowe Compensation & Benefits to doskonała okazja do pogłębienia wiedzy i umiejętności w obszarze zarządzania wynagrodzeniami. Pasja i wiedza Wykładowców są godne podziwu i mają bezpośredni wpływ na jakość kształcenia.
Wojciech Chromik, menedżer HRM, konsultant HR na Szpilkach, Eduwersum
Z przyjemnością polecam studia podyplomowe Compensation & Benefits na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Niewątpliwym atutem tych studiów jest unikalny program kursu, a przede wszystkim możliwość nauki od najlepszych! Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych praktyków, którzy dzielili się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale również przykładami z własnego doświadczenia. Było dla mnie szczególnie cenne, ponieważ dawało tak potrzebne w biznesie przełożenie teorii na praktykę. Zdecydowanie pogłębiłem swoją wiedzę i umiejętności w zakresie wynagrodzeń i benefitów, zyskałem nową praktyczną perspektywę na projektowanie i wdrażanie systemów wynagrodzeń. Studia pomagają też w skutecznym zbudowaniu sieci kontaktów z innymi specjalistami C&B. Zdecydowanie polecam te studia wszystkim, którzy chcą rozwijać swoją karierę w obszarze wynagrodzeń i benefitów.
Lidia Iwan Kierownik ds. Systemów Wynagradzania | Reward Manager
Miałam przyjemność być uczestnikiem studiów podyplomowymi Compensation & Benefits w roku 2020/2021. Bardzo miło wspominam ten czas. Moim celem uczestnictwa w studiach podyplomowych było wzbogacenie wiedzy rynkowej. Cel został osiągnięty. Wykładowcy byli bardzo kompetentni, zaś tematy spotkań była na tyle różnorodna i profesjonalnie przygotowana, że nie sposób było się nudzić. Na wykładach było poruszonych wiele aspektów praktycznych, których słuchałam z zaciekawieniem. Zarówno wykładowcy jak i studenci chętnie dzielili się wiedzą, co poszerzało moją perspektywę spojrzenia na ilość problemów z jakimi mierzą się zespoły C&B w Polsce. Po ukończeniu studiów z czystą przyjemnością kontynuuję swoją karierę jako Manager C&B, mając doświadczenie nie tylko teoretyczne ale i również praktyczne.
Katarzyna Klimaszewska - Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Rynku Nieruchomości (2014/15)
Niniejszym pismem referencyjnym pragnę wyrazić uznanie dla działalności akademickiej Uczelni Łazarskiego oraz Studiów Podyplomowych Uczelni Łazarskiego.
Uczelnia Łazarskiego jest liderem na rynku szkolnictwa wyższego, która wyznacza standardy w wielu obszarach polskiej edukacji, szkoląc najlepszych fachowców, szczególnie w obszarze Prawa i Administracji, Ekonomii i Zarządzania oraz Medycznym.
Na wyjątkową uwagę zasługuje działalność Studiów Podyplomowych Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości pod kierownictwem dr Krystyny Krzekotowskiej oraz prof. Iwony Foryś.
Jestem absolwentką Uczelni Łazarskiego, którą ukończyłam w 2003 roku na kierunku Ekonomii, uzyskując tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym. W roku 2014 wróciłam na Uczelnię Łazarskiego, by kontynuować naukę na Studiach Podyplomowych Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości, które także ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym.
W perspektywie zdobytej wiedzy merytorycznej pozyskanej na Studiach Podyplomowych w zakresie Zarządzania Nieruchomościami strategiczne, w mojej pracy zawodowej na zajmowanych stanowisku Dyrektora zarządzającego wieloma publicznymi obiektami kubaturowymi, okazały się następujące zagadnienia: prawo cywilne, rzeczowe, zobowiązań, postępowania administracyjnego, gospodarki nieruchomościami, zamówień publicznych, rynku nieruchomości, finansów i bankowości, matematyki finansowej, kalkulacji kosztów, budownictwa, inwestycji, eksploatacji nieruchomości, statusu prawnego zarządcy, obrotu nieruchomościami, rzeczoznawstwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
W okresie, w którym odbywałam Studia Podyplomowe dr Krystyna Krzekotowska, jako kierownik tych tematycznych Studiów Podyplomowych, dołożyła wszelkich starań w przygotowanie oferty edukacyjnej w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczenie eksperckie. W perspektywie lat, mogę powiedzieć, że dr Krystyna Krzekotowska jest dla mnie Mentorem, co zawsze podkreślam.
Osobiście, jestem dumną absolwentką Uczelni Łazarskiego.
Uczelni Obecnie, jako praktyk z doświadczeniem w pracy samorządowej, radna dwóch kadencji w Radzie Powiatu, wice przewodnicząca Powiatowej Rady Rozwoju oraz ekspert ds. tworzenia Strategii Rozwoju Metropolii Warszawskiej do 2040 roku, wróciłam na Uczelnię Łazarskiego, by kontynuować karierę naukową na studiach doktoranckich.
Jestem wdzięczna, że moje osiągnięcia zawodowe zostały dostrzeżone przez Kierownictwo Studiów Podyplomowych i dzięki rekomendacji dr Krystyny Krzekotowskiej uzyskałam tytuł Brylanta Uczelni Łazarskiego. To stworzyło dodatkową motywację do zacieśniania kontaktów i polecania tych Studiów Podyplomowych zwłaszcza pracownikom samorządu terytorialnego.
Z pełnym przekonaniem rekomenduję Uczelnię Łazarskiego oraz Studia Podyplomowe Zarządzania, Pośrednictwa i Wyceny Nieruchomości wszystkim liderom zarządzającym.
Natalia Pstrokońska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2022/23)
Markę By Insomnia założyłam 12 lat temu. Wcześniej przez lata prowadziłam butiki z odzieżą duńskich marek. Kiedy postanowiłam zapisać się na studia podyplomowe na kierunku Prawa i Zarządzania w Sektorze Mody znajomi i rodzina śmiali się, że mogłabym tam wykładać i że mało prawdopodobne, żebym dowiedziała się czegoś nowego. Nic bardziej mylnego. Każde zajęcia pozwalały mi na zdobycie nowej wiedzy, poznałam masę inspirujących ludzi i moja firma bardzo na tym zyskała. Bardzo polecam przedsiębiorcom z branży mody do skorzystania z oferty Uczelni Łazarskiego, bo jest to najlepszy sposób żeby dowiedzieć się jak funkcjonują największe firmy produkujące odzież, agencje marketingowe czy kancelarie prawne. Bezcenna wiedza i czas na rozwój osobisty - to wyniosłam ze studiów podyplomowych.
Anna Łabenda - Absolwentka studiów podyplomowych Akademii Rynku Nieruchomości (2022/23)
Tematyka nieruchomości zainteresowała mnie na przestrzeni lat w trakcie pracy zawodowej, a Studia Podyplomowe na Uczelni Łazarskiego przyczyniły się do rozwijania i pogłębiania mojej wiedzy oraz doświadczeń zawodowych.
Akademia Rynku Nieruchomości na Uczelni Łazarskiego oferuje kierunki studiów podyplomowych, takie jak, zarządzanie nieruchomościami, pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wycenę nieruchomości, które okazały się być wiodące w moim dalszym rozwoju zawodowym.
Studia te, pozwoliły mi uzyskać, ugruntować i rozszerzyć wiedzę w tych obszarach moich zainteresowań. Poznałam rolę i wagę zawodu rzeczoznawcy majątkowego, która do tego momentu kojarzyła mi się w większym stopniu ze znaną mi dziedziną prawa, analizami due diligence pod kątem prawnym nieruchomości.
Jednak poznanie całej materii z zakresu wyceny nieruchomości oraz stanowiska profesjonalistów prowadzących zajęcia, dało mi pełny obraz ważności tematu i jego szerokiego spektrum.
Podobnie w kwestii pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, Studia Podyplomowe na Uczelni Łazarskiego - Uczelni renomowanej i przodującej w krajowych i międzynarodowych rankingach - umożliwiły mi zaznajomienie się z całą gamą informacji, pojęć, procesu związanego z pośrednictwem w realizacji transakcji, rolą pośrednika w tym procesie, odpowiedzialności i profesjonalizmowi jaka winna przyświecać osobie zajmującej się profesją pośrednika.
Z tego punktu widzenia zachęcam do skorzystania z tej możliwości rozwoju, jaką daje Akademia Rynku Nieruchomości na Uczelni Łazarskiego i zdobycia ogromu wiedzy, która stwarza podwaliny rozwoju zawodowego oraz kariery na krajowym i międzynarodowym rynku nieruchomości.
Cenne jest także to, że w toku tych studiów, a także po ich zakończeniu spotykamy się z niezwykle życzliwą i pomocną postawą zarówno ze strony kierownictwa Studiów Podyplomowych, jak i wykładowców oraz pracowników administracyjnych, umożliwiającą stały dostęp do informacji i konsultacji.
Sprzyja to także integracji Słuchaczy Studiów Podyplomowych, niezwykle pomocnej w ich pracy zawodowej.
Katarzyna Mróz - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace (2022/23)
Studia podyplomowe PPiUS na Uczelni Łazarskiego poleciły mi dwie koleżanki, które ukończyły te studia kilka lat wcześniej. Obie były zachwycone merytorycznym poziomem prowadzonych zajęć i ich przydatnością w codziennej pracy działu kadrowo-płacowego.
Zajęcia prowadzone są ciekawie. Wykładowcy przygotowują je bazując na przepisach, orzecznictwach oraz przykładach ze swojego doświadczenia zawodowego. Bardzo spodobało mi się angażowanie na bieżąco słuchaczy do roztrząsania trudnych przypadków z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, co skutkowało łatwiejszym przyswajaniem wiedzy i nauką uważności w interpretacji poszczególnych przepisów.
Jako kolejna absolwentka przyłączam się do rekomendacji swoich koleżanek. Polecam je serdecznie, takim jak ja, początkującym pracownikom działów personalnych i wszystkim, którzy pasjonują się prawem pracy.
Joanna Koselska - Absolwentka studiów podyplomowych Morska energetyka wiatrowa- zarządzanie oraz przygotowanie i realizacja inwestycji (2022/23)
Mam przyjemność należeć do grona osób, które uzyskały dyplom pierwszej edycji studiów podyplomowych Morska energetyka wiatrowa - zarządzanie oraz przygotowanie i realizacja inwestycji na Uczelni Łazarskiego. Decyzję o wyborze kierunku podejmowałam pod kątem mojej pracy i zależało mi aby pozyskać wiedzę praktyczną i kompleksową. Uczelnia Łazarskiego, jako nowoczesna i dynamiczna szkoła, była gwarantem zrealizowania tego celu. Od ponad 20 lat pracuję w branży ubezpieczeniowej i niezwykle istotne w mojej pracy jest rozumienie działalności branż, którymi się zajmuję, a jedną z nich są odnawialne źródła energii, z offshore wind na czele. W trakcie studiów pozyskałam rzetelną i wszechstronną analizę funkcjonowania morskiej energetyki wiatrowej od niemal każdej strony - finansowej, prawnej, technicznej, a także oceny ryzyk i ubezpieczeń. Zdobytą wiedzę jestem w stanie w sposób praktyczny wykorzystywać zarówno w rozmowach z Klientami, jak i w budowaniu programów ubezpieczeniowych dla całego łańcucha dostaw. Dzięki gruntownemu zrozumieniu specyfiki branży i problemów, z którymi się boryka, firma w której pracuję mogła zorganizować pierwszą w Polsce konferencję poświęconą finansowaniu i ubezpieczeniom branży offshore („Offshore wind – ryzyko | bezpieczeństwo | finansowanie”).
Niewątpliwym i bardzo miłym atutem tych studiów była zarówno kadra uczelni i koleżanki i koledzy studiujący ze mną na tym kierunku. Wielokrotnie wykładowcy, praktycy rynku, podkreślali, iż nasze zaangażowanie, zainteresowanie tematami, dociekliwość były czymś wyjątkowym. Myślę, że wpływ na to miała przede wszystkim świetnie dobrana kadra wykładowców - praktyków rynku, pasjonatów tematu, którzy potrafili zarazić nas swoją pasją.
Mogę zatem polecić ten kierunek każdemu, kto chce mieć swój wpływ na rozwój tej nowej w Polsce branży, poszukuje perspektyw rozwoju i szerokiego spojrzenia na offshore wind.
Karol Sienkiewicz - Absolwent studiów podyplomowych Morska energetyka wiatrowa- zarządzanie oraz przygotowanie i realizacja inwestycji (2022/23)
Morska energetyka wiatrowa to zagadnienie stosunkowo nowe ale niezwykle interesujące. Jako radca prawny, który zaangażowany był w procesy nabywania gruntów na potrzeby portów serwisowych oraz wyprowadzenia mocy z morskich farm wiatrowych, stykałem się na co dzień z zagadnieniami offshore. Brakowało mi jednak szerszej wiedzy ekonomicznej i technicznej by lepiej zrozumieć projektowane inwestycje. Lukę tę świetnie wypełniły studia na kierunku Morska energetyka wiatrowa - zarządzanie oraz przygotowanie i realizacja inwestycji, których pierwsza edycja zakończyła się w czerwcu 2023 r. Studia te miały dwie szczególne zalety. Po pierwsze grono wykładowców, złożone z praktyków, ekspertów w swojej dziedzinie, na co dzień pracujących przy offshore, znających temat od podszewki. Po drugie zaś grupę studentów, ogromnie zaangażowanych i całym sercem oddanych idei morskich farm wiatrowych. Wszystkim, których ta tematyka interesuje, mogę polecić studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego.
Karolina Moszczyńska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Studia są bardzo dobrym przygotowaniem do zawodu mediatora. Kadra jest przygotowana i otwarta na współpracę w przyszłości. Ze swojej strony polecam Uczelnię Łazarskiego wraz ze współpracą z PCM.
Anna Czyżkowska - Absolwentka Master of Business Administration - MBA w Lotnictwie (2019/20).
Moje zainteresowanie i pasja lotnictwem narodziła się we mnie podczas kilkunastoletniej pracy w charakterze członka personelu pokładowego, w międzynarodowych liniach lotniczych. Czując potrzebę rozwoju zdecydowałam się na uczestnictwo w studiach podyplomowych Master of Business Administration MBA w lotnictwie (2019/2020), których celem było uzyskanie wiedzy praktycznej i teoretycznej z zakresu zarządzania w organizacjach lotnictwa cywilnego. Świetnie przygotowana merytorycznie kadra, ich zaangażowanie i pasja tylko pogłębiła moją potrzebę do dalszego rozwoju i poszerzyła moje zamiłowanie do lotnictwa. Stąd też, czując niedosyt, rozpoczęłam kolejne studia w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, tym razem Prawo Lotnicze (2022/2023). Kierunek ten umożliwił mi zdobycie wiedzy z zakresu prawa lotniczego; krajowego, publicznego i międzynarodowego (publicznego i prywatnego).
Wyjątkowość studiów zarówno MBA jak i Prawo Lotnicze, to przede wszystkim doskonały program, który jest dostosowywany na potrzeby i oczekiwania słuchaczy. Fantastyczni wykładowcy pełni pasji, zaangażowania, posiadający ogromne doświadczenie jak i wiedzę, którą potrafią przekazać w interesujący sposób. Zdobyta wiedza i doświadczenie, szybko przynosi efekty, otwiera nowe możliwości i perspektywy. Wszystko to oferuje zarówno program MBA jak i Prawo Lotnicze pod Kierownictwem Prof. Anny Konert, która dzieli się swoim entuzjazmem, zaraża pozytywną energią i przede wszystkim wspiera w zdobywaniu wiedzy.
Urszula Wołosewicz - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Kierunek uważam za bardzo przydatny zarówno jeśli chodzi o możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu pracy mediatora, jak również kompetencje miękkie. Dużo ciekawych warsztatów z udziałem specjalistów pozwoliły mi nabyć umiejętności praktycznych.
Sylwia Vancio - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Jestem bardzo zadowolona ze studiów podyplomowych. Polecam każdemu. Wykładowcy prowadzą zajęcia bardzo profesjonalnie. Sporo zajęć jest praktycznych.
Katarzyna Raczyk - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Studia podyplomowe, które w pełni spełniły moje oczekiwania. Warsztaty prowadzone bardzo profesjonalnie. Jeżeli ktoś chce zdobyć doświadczenie w prowadzeniu mediacji te studia w 100% nie zawiodą jego oczekiwań.
Joanna Kaczmarek - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Warunki i program studiów oceniam pozytywnie. Dużo zajęć praktycznych, które ułatwiają zrozumienie późniejsze wykonywania zawodu mediatora.
Dorota Zygmunt - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Studia podyplomowe były bardzo interesujące i rozwijające. Podejmowane zagadnienia były wielowymiarowe ( aspekty prawne i psychologiczne). Pojawiło się także wiele zajęć praktycznych, warsztatów z mediatorami zawodowymi.
Katarzyna Lewandowska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2022/23)
Serdecznie polecam kierunek! Profesjonalne prowadzenie zajęć, dużo praktyki, świetni wykładowcy - wszyscy to praktycy. Studia rewelacyjnie przygotowują do wykonywania zawodu mediatora.
Marcin Melon - Absolwent studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2022/23)
Kierunek studiów ciekawy dla osób, które chcą rozwijać umiejętności w zakresie mediacji i komunikacji. Praktyczne podejście do przekazywanej wiedzy ułatwia słuchaczowi przyswojenie wiedzy.
Agnieszka Wiktorowska-Wachel - Absolwentka studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2022/23)
Polecam studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego: profesjonalni wykładowcy, nowoczesna forma kształcenia, ciekawe metody, dostępne, otwarte i przyjazne środowisko środowisko. Duża przydatność zawodowa pozyskanej wiedzy i kompetencji rozwiniętych podczas ćwiczeń i praktyki.
Katarzyna Kuca - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2022/23)
Kilka lat mierzyłam się z zamiarem pójścia na studia podyplomowe z prawa i zarządzania w branży mody. W pewnym momencie zdecydowałam się i podjęłam wyzwanie. Nie żałuje ani sekundy spędzonej na uczelni. Mogę w pełni świadomie powiedzieć, że była to przyjemność i najlepszy sposób na spędzanie aktywnie weekendów. Jest to kierunek, który otwiera oczy na wiele ważnych spraw, co więcej patrzy w przyszłość, podejmuje tematy istotne tu i teraz. Za najbardziej wartościowe uważam, kontakt z ludźmi z branży, wykładowców praktyków, rozbudowany plan o różnorodnej tematyce oraz możliwość uczestnictwa w zajęciach w sposób hybrydowy. Dodatkowo bardzo ważnym i ekscytującym aspektem studiów były zajęcia w placówkach firm, wejście do środka branży i poznanie jej od podszewki. Czuję, że ten kierunek zmienia sposób widzenia branży mody. Pozwala na poznanie jej taką jaka jest- mocnych i słabych stron. To do słuchacza należy decyzja o tym, w którą stronę chciałby pójść i jak implementować wiedzę z uczelni. Dla mnie studia były też katalizatorem do działania, momentem spojrzenia na swój sposób pracy i zmiany. Za bardzo wartościowy uważam szczególnie blok o zrównoważonej modzie. Pomógł mi zrozumieć wiele kwestii związanych z wpływem mody na środowisko a także pozwolił na poznanie niesamowitych i inspirujących ludzi, którzy już dziś działają na rzecz zmiany dla przyszłych pokoleń. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam uczestniczyć w studiach podyplomowych na Uczelni Łazarskiego. Był to bardzo wartościowy i niezapomniany czas. Szczerze polecam kierunek, który ukończyłam, mam nadzieję że będzie się dalej rozwijał i inspirował wiele ambitnych umysłów.
Anna Sierant - Absolwentka studiów podyplomowych E-marketing w praktyce (2021/2022)
Przy wyborze studiów zwracałam uwagę na to, aby były prowadzone przez praktyków i bazowały na realnych biznesowych przypadkach, stąd wybór e-marketingu na Uczelni Łazarskiego. Samo nauczanie okazało się bardzo satysfakcjonujące. Wykładowcy przekazują wiedzę w odniesieniu do aktualnej sytuacji rynkowej i konkretnych wyzwań biznesowych. To to także ludzie, potrafiący w sposób angażujący opowiadać o różnych obszarach marketingu. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatowej, z wieloma praktycznymi case-ami. Program nadąża za ciekawymi i dynamicznymi czasami, w jakich żyjemy i pracujemy. Na uwagę zasługuje też dobry kontakt z uczelnią i wykładowcami. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z udziału w studiach podyplomowych na Uczelni Łazarskiego. Kierunek zdecydowanie godny polecenia.
Katarzyna Wilczak - Absolwentka studiów podyplomowych E-marketing w praktyce (2021/2022)
Nauka na studiach Podyplomowych na kierunku E-marketing w praktyce to fajne uzupełnienie kompetencji. Z racji tego, że już jakiś czas pracuję w obszarze marketingu internetowego, studia uporządkowały moją wiedzę i uzupełniły o kolejne zagadnienia, poszerzając kompetencje. Zagadnienia omawiane na studiach szybko „zamieniłam w czyny”. Zajęcia odbywały się w weekendy, więc nie kolidowały z pracą zawodową. Sympatyczni wykładowcy, którzy są praktykami, rzetelnie przekazywali swoją wiedzę i dzielili się ciekawymi case’ami, co stanowi cenną wartość dodaną. Tematyka zajęć uporządkowana była zgodnie z zasadą „od ogółu do szczegółu”. Początkowe zajęcia stanowiły świetny wstęp do kolejnych, trudniejszych tematów. Dzięki studiom nawiązałam liczne branżowe relacje, które są kolejnym w mojej ocenie szczególnie ważnym plusem studiów.
Zaliczenie końcowe studiów odbyło się również w miłej atmosferze i będę je mile wspominać. Polecam studia zarówno osobom początkującym w obszarze marketingu internetowego, jak i również specjalistom.
Zbigniew Stasiak - Absolwent studiów podyplomowych E-marketing w praktyce (2021/2022)
Dwa lata temu rozpocząłem pracę jako zarządzający średniej wielkości firmą handlową. Marketing praktycznie w firmie nie funkcjonował. Rozpocząłem więc budowanie komórki marketingu. Od razu zdecydowałem, że skoncentrujemy się na e-marketingu.
Brakowało mi jednak wiedzy w tym zakresie. Zdecydowałem, że muszę podnieść, a właściwie stworzyć swoje kompetencje w tym zakresie. Wybór padł na Uczelnię Łazarskiego i okazał się ze wszech miar trafny. Koszty studiów w stosunku do ich wartości programowej okazały się bardzo rozsądne (warto wspomnieć, że można je dodatkowo obniżyć uzyskując dofinansowanie z UP). Duży nacisk na stronę praktyczną był nie do przecenienia. Dobór wykładowców - doskonałych praktyków pozwalał na pracę na konkretnych, aktualnych przykładach z rynku. Polecam.
Marcin Jarosz - Absolwent studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii Digitalizacja procesów i usług (2021/2022)
Studia podyplomowe "Prawo w biznesie nowych technologii. Digitalizacja procesów i usług" to studia na miarę postępujących czasów, stałego rozwoju technologicznego jak również bieżących wyzwań jakie niesie ze sobą w/w postęp. Studia te pozwoliły mi poszerzyć wiedzę w zakresie nowych technologii, którą na bieżąco wykorzystuje w swojej pracy zawodowej - jak również usystematyzować poprzednio zdobytą wiedzę teoretyczną na studiach prawniczych. Kadra wykładowcza składająca się z osób posiadających ogromną wiedzę merytoryczną, dzieliła się w sposób przystępny wiedzą ze studentami. Zajęcia zakładające czynny udział słuchaczy odbyły się w przyjaznej atmosferze, organizacja studiów przebiegła profesjonalnie, a wykładowcy pozostawali otwarci ma dodatkowe pytania.
Grzegorz Jakubiec - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2021/2022)
Studia podyplomowe Prawo ochrony środowiska to kierunek prowadzony przez świetną kadrę ekspertów. Niewątpliwym plusem jest kompleksowy program uwzględniający najnowsze strategie w ochronie środowiska wpływające na kierunek, w którym podążają przedsiębiorstwa. Wykłady poparte wieloma ciekawymi przykładami praktycznymi.
Bardzo dobra organizacja oraz materiały dydaktyczne dostępne na platformie internetowej. Warto podkreślić duże zaangażowanie i życzliwość organizatorów otwartych na wszelkie potrzeby uczestników. Studia na powyższym kierunku pozwoliły mi na zdobycie nowej wiedzy, a niektóre zagadnienia nadprogramowe zainspirowały do dalszego ich zgłębiania. To bardzo dobra inwestycja w podnoszenie swoich kwalifikacji. Polecam serdecznie.
Anna Sala - Absolwentka studiów podyplomowych Inżynier Kontraktu (2021/2022)
W ostatnim czasie branża budowlana została wystawiona na próbę i napotyka coraz to większe wyzwania, czego głównym powodem jest ogólnie pojęta sytuacja geopolityczna. Taka sytuacja powoduje konieczność odpowiedniego zarządzania ryzykiem popartego wiedzą z zakresu zmieniających się przepisów prawa. Studia „Inżynier Kontraktu” są doskonałym sposobem i metodą na to, aby umiejętności, zarówno z zakresu zarządzania tym ryzkiem, jak i z zakresu podstaw formalno-prawnych, uporządkować i następnie móc je wykorzystać w praktyce. Dla mnie największym atutem tych studiów było to, że poznałam grupę wspaniałych ludzi, z którymi mogłam wymienić się doświadczeniami pracy w branży, dzięki czemu zajęcia były ciekawsze i tym bardziej mobilizowały do aktywnego uczestnictwa.
Marta Chmielewska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace
Studia podyplomowe Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace stanowią ofertę godną polecenia. Poziom merytoryczny studiów jest bardzo wysoki. Wykładowcy prowadzą zajęcia w interesujący sposób, skupiając się przede wszystkim na aspektach praktycznych i zachęcając słuchaczy do aktywnego w nich udziału. Możliwość uczestniczenia w wykładach w formie zdalnej znacznie ułatwia udział w zajęciach osobom spoza Warszawy. Każdy wykład prowadzony stacjonarnie był także dostępny za pośrednictwem MSTeams. Podobała mi się również forma zaliczenia studiów w postaci kazusów i testu, pozwalająca na utrwalenie zdobytej wiedzy. Studia podyplomowe Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace polecam każdemu, kto chciałby poszerzyć lub uporządkować swoją wiedzę z zakresy prawa pracy.
Alicja Guzy - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii (2021/22)
Studia podyplomowe w obszarze nowoczesnych technologii dostarczają solidnej dawki wiedzy o najnowszych trendach (m.in. blockchain, AI, cloud computing, cyberbezpieczeństwo). Program zajęć jest przygotowany w taki sposób, aby płynnie przeprowadzić uczestników przez wszelkie istotne zagadnienia nowych technologii, kładąc nacisk na ich ogólne rozumienie - dlatego studia będą świetnym wyborem nie tylko dla prawników. Wiedza zdobywana podczas zajęć jest systematycznie weryfikowana, co działa mobilizująco. Prowadzący zajęcia są ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, inspirują oraz dzielą się wiedzą w praktyczny sposób. Atmosfera podczas zajęć jest przyjazna i otwarta, często zmieniając je w debatę. Dodatkowym atutem jest bezpośredni i stały kontakt z organizatorami. Szczerze polecam studia każdemu, kto jest zainteresowany zdobyciem wiedzy w obszarze nowych technologii.
Sylwia Fabisiak - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii (2021/22)
Studia na kierunku Prawo w biznesie nowych technologii znacznie przewyższyły moje oczekiwania. Głównym atutem studiów jest bardzo dobrze dobrana kadra wykładowców, którzy z pasją przekazują swoją praktyczną wiedzę. Usystematyzowane prelekcje i prosty przekaz skomplikowanych zagadnień pozwolił mi na zdobycie wiedzy, którą z pewnością wykorzystam w przyszłej pracy zawodowej. Jest to kierunek z ogromnym potencjałem dlatego polecam go wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tą dynamicznie rozwijającą się gałęzią gospodarki.
Sandra Korytkowska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Szczerze pomysł o przystąpieniu do tego kierunku studiów pojawił się już w trakcie rekrutacji na drugą edycję, która pojawiła się na Uczelni Łazarskiego, którego jestem już dwukrotną absolwentką (studia na kierunku Prawo i studia podyplomowe na kierunku Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami). Jednak rok wcześniej podjęłam decyzję mając do wyboru do wznowienia językowej ścieżki edukacyjnej, biorąc pod uwagę, że akurat w tamtym czasie w swoim życiu zawodowym, jeśli chodzi o nieruchomości to miałam ponowny powrót na rynek, którego bardzo się wówczas obawiałam. Mimo wszystkim o tym pomyśle nie zapomniałam - co poskutkowało, iż dołączyłam do tego kierunku rok później wraz z trzecią edycją. I tak jak myślałam - że będę chciała łączyć fakt bycia pośrednikiem ds. sprzedaży nieruchomości i byciem home stategem - to przekonanie po tych kliku miesiącach zostało we mnie wzmocnione”.
Magdalena Rafalska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Studia podyplomowe pod okiem Anity i Patryka, to nie tylko przygotowanie do zawodu home stagera ale również nieprzeciętne przygotowanie do prowadzenia własnego biznesu. Komplementarność zajęć i przedmiotów jest olbrzymim atutem. Prowadzenie ich przez ciekawe osoby oraz specjalistów w swojej dziedzinie, sprawia, że wykładów słucha się z przyjemnością. A elementy psychologii w procesie nauczania są dopełnieniem wyjątkowości tego kierunku”.
Agnieszka Bodal-Grzelak - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Bardzo szeroko i skrupulatnie „szyty na miarę” plan studiów, umożliwia zainspirowanie się i wzbudza chęć poszerzania wiedzy w bardzo wielu obszarach: projektowanie, aranżacja, strona www, social-media, aspekty prawne, praca z klientem… to tylko część poruszanych wątków, a za każdym z nich kryje się mnóstwo możliwości do sięgnięcia po więcej. Ciekawa formuła zajęć i osobowości, które zajęcia prowadzą - stanowią o sile tego kierunku”.
Agnieszka Łaniewska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Po przeanalizowaniu wielu możliwości, obecnie dostępnych drogą online, w zakresie kształcenia podyplomowego, w kierunku aranżacji wnętrz, home staging i aranżacja wnętrz - proponowany przez StudeoGroup i Uczelnię Łazarskiego - wzbudził we mnie największe zainteresowanie. Nie zawiodłam się, wręcz od pierwszych zajęć , po dzisiejsze, jestem za każdym razem pozytywnie zaskoczona, olbrzymią wiedzą, kompetencją specjalistów, rewelacyjną pozytywną energią, którą zarażają studentów, świetnymi pomysłami na przekazanie potencjału, zakresu wykładów, które nie ograniczają się jedynie do stricte aranżacji czy HS, a obejmujący wszystkie gałęzie związane i niezbędne w tym zawodzie. Z całego serca polecam przyszłym potencjalnym studentom, Uczelnię i kierunek, bardzo dobrze zainwestowane pieniądze, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości”.
Sylwia Żelazko - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Bardzo cieszę się, że dołączyłam do kolejnej edycji studiów „Home Staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości”. Studia pozwoliły mi nabyć wiedzę z zakresu kompozycji, stylów projektowych i trendów panujących we wnętrzach, poznałam różnice pomiędzy home stagingiem a aranżacją wnętrz, a ponadto zyskałam wiedzę z zakresu prawa oraz marketingu. Bardzo przydatna była dla mnie nauka programu SketchUp, gdzie na zajęciach komputerowych wszystko zostało świetnie tłumaczone. Na studiach zostały poruszone także kwestie sporządzania ofert oraz przedstawienia swojej osoby w social mediach, co może być bardzo pomocne w przyszłej pracy zawodowej”.
Katarzyna Magdziarz - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Wybór tego kierunku studiów to najlepsza inwestycja w siebie. Te pełne emocji miesiące, pozwoliły mi niesamowicie się rozwinąć i jeszcze bardziej utwierdzić w tym, żeby podążać za swoją pasją. Dziękuję za ogromną dawkę wiedzy, spotkania z profesjonalistami i ekspertami, za pozytywną energię i za dodanie wiatru w żagle. Jestem przekonana, że po ukończeniu studiów dołączę w pełni do grona Home Stagerek i zacznę przygodę z projektowaniem wnętrz. Anita, Patryk, dziękuję, że podzieliliście się swoją wiedzą i tak fenomenalnie zaplanowaliście każdy etap tych studiów! Ogromną wartością dla mnie, jest zdobyta wiedza z zakresu home stagingu, ale także to, że przez ten czas bardzo się rozwinęłam. Doceniam spotkania z wykładowcami, którzy pozwolili mi się otworzyć i spojrzeć z innej perspektywy na swoją ścieżkę zawodową, ale też życie prywatne. I śmiało mogę powiedzieć, że czuję się pełna energii do działania”.
Anita Werbanowska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Podjęcie studiów na kierunku HS było jedną z najlepszych decyzji, za równo zawodowych jak i prywatnych. Siedem miesięcy minęło jak jeden dzień, ale doświadczenie i nauka wyniesiona z zajęć pozostanie nieodłączną częścią mojego dalszego rozwoju. Ogromna dawka teoretycznej i jakże przydatnej wiedzy, z zakresu biznesu, nieruchomości, pracy z klientem, rozwoju własnej marki, uzupełniona praktyką, która pozwala rozwinąć w sobie pokłady kreatywności, estetyki, ukazuje możliwości i motywuje do działania, a to dopiero początek tej cudownej przygody! Po ukończeniu kierunku studiów HS, otwierają się ogromne możliwości za równo działania bezpośrednio w home stagingu jak i rozwoju w biznesie. Poznanie tylu ciekawych osób i ich perspektyw, pokazuje na jak wielu płaszczyznach można się poruszać, mając wiedzę wyniesioną z zajęć”.
Zofia Głowińska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Pomimo, że skończyłam architekturę to od zawsze ciągnęło mnie do architektury wnętrz. Dzięki kierunku, który stworzyli Anita i Patryk Nowak ze StudeoGroup na uczelni Łazarskiego w Warszawie mam szansę wykorzystać zdobytą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w mam nadzieje niedalekiej przyszłości. Ogromnie się cieszę, że na kierunku Home Staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości jest dużo zajęć praktycznych, a nie tylko teorii, jak na wielu innych kierunkach pokrewnych, jak nawet architektura. Czuję, że jestem dobrze przygotowana przez specjalistów z tego kierunku i gotowa do założenia własnej działalności. Dziękuję Wam, że pobudzacie moją kreatywność i inspirujecie do działania w tym, co teraz sprawia mi największą przyjemność”.
Aleksandra Kozarzewska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Studia podyplomowe „Home Staging i aranżacja wnętrz” przygotowane są w innowacyjnej formie. Nie skupiają się jedynie na stronie kreatywnej projektowania wnętrz, ale uczą również jak zbudować własną markę w zmieniającym się świecie. Program jest przemyślany jako podróż przez doskonalenie siebie. Dziękuję za możliwość uczestnictwa - to był wspaniały rok”.
Agnieszka Dąbrowska -Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2021/22).
„Wybór studiów HS uważam za jedną z najtrafniejszych rzeczy jakie podjęłam w ostatnim czasie w swoim życiu. Wniosły dużo ciekawych inspiracji, podpowiedzi, wskazówek. Możliwości poznania świata aranżacji wnętrz, ale też stosunków międzyludzkich, wzajemnych relacji, podejścia do osobistego rozwoju i pokonywania własnych słabości. Uważam, że byłoby ogromną stratą niewykorzystanie całej zdobytej wiedzy. Teraz mam fundament do świadomego i odważnego rozpoczęcia, i rozwijania swojej pracy w home stagingu”.
Piotr Robert Paniec - Absolwent studiów podyplomowych Psychologia w zarządzaniu (2020/21)
„Od 2004 roku prowadzę firmę o zasięgu krajowym, która jest firmą doradczo-szkoleniową w zakresie prawa pracy, w tym też i BHP. Studia podyplomowe Psychologia w zarządzaniu to kierunek wymagający, prowadzony przez wspaniały, kompetentny zespół wykładowców pod kierownictwem pani profesor dr hab. Joanny Moczydłowskiej. Zależało mi na uzupełnieniu wiedzy z zakresie zarządzania, ale też na poznaniu i zrozumieniu problemów społecznych, jakie występują na rożnych szczeblach zarządzania. Studia w bardzo znaczący sposób wpłynęły nie tylko na mój samorozwój, ale też na zrozumienie szeroko rozumianej problematyki wynikającej z osobowości człowieka. Bardzo dobrze ułożony program, wykłady poparte nie tylko literaturą, ale też przykładami oraz ciekawie organizowanymi ćwiczeniami, które motywowały do samo zgłębiania wiedzy. Studia pozwoliły mi poznać i zrozumieć techniki i narzędzia, które można stosować na wielu szczeblach zarządzania, w tym już na etapie rekrutacji (doboru kadry). Forma prowadzenia studiów, zaangażowania wykładowców oraz ich życzliwość pozwoliły mi na bieżące wdrażanie wiedzy w życie zawodowe, ale też i osobiste. Warto wybrać kierunek studiów podyplomowych Psychologia w zarządzaniu, warto zostać studentem Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego - to bardzo dobra decyzja”.
Ewelina Łękawska - Absolwentka Master of Business Administration - MBA w Lotnictwie (2019/20).
Od studiów MBA oczekuje się dużo – doskonałego programu, rzetelnej wiedzy, wartościowych wykładowców oraz nieszablonowych spotkań w gronie praktyków. I dokładnie to oferuje program MBA w lotnictwie w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Jest źródłem wiedzy, którą natychmiast można wykorzystywać w pracy zawodowej. Warty inwestycji, tak czasowej, jak i finansowej.
Marta Olszewska - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2020/21).
"Wehikuł " Anity i Patryka zabrał mnie w podróż na nieznane dotąd lądy. Home staging i projektowanie wnętrz było dla dentysty jak lądowanie na obcej planecie ;) Szybko się okazało, że zajęcia z ludźmi pełnymi pasji poruszyły jakieś czułe struny... Kolory, forma, perspektywa w połączeniu z ikonami designu (i nie tylko) zaczęły się układać w historię o wnętrzach. Na dodatek wszystko opakowane w podstawy prowadzenia biznesu w realu i social mediach. Kończę studia z gotowym pomysłem na biznes. Szczególnie ważne po ukończeniu tego kierunku jest dla mnie pobudzenie kreatywności w nowych obszarach, wyjście ze strefy komfortu, inspiracja do działania w tym, co sprawia mi przyjemność. Poza tym utwierdzenie, że jeśli tylko chcę, to mogę wszystko :)
Barbara Bednarz - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2020/21).
Jeśli chcesz uzyskać gotowy sposób na rozpoczęcie działalności jako Home Stager, te studia są dla Ciebie. Otrzymasz nie tylko solidne podstawy do stania się profesjonalnym Home Stagerem, ale również nauczysz się, jak ciekawie przygotować swoją ofertę, aby wyróżniała się na rynku. Tutaj pomogą Tobie również rozpoznać nowe kanały dystrybucji Twoich usług, nauczą Ciebie jak z nich korzystać, aby osiągnąć sukces. Te studia zmuszą Ciebie do samorozwoju. Poznasz swoje silne i słabe strony, dostaniesz pakiet ciekawych wskazówek. Ten kierunek wzmacnia poczucie własnej wartości.
Paulina Mertens-Biernacka - Absolwentka studiów podyplomowych Home staging i aranżacja wnętrz - nowy wymiar sprzedaży nieruchomości (2020/21).
Jestem szczęśliwa, że „rzutem na taśmę” dołączyłam do tej edycji studiów podyplomowych. To była bardzo szybka decyzja, której nie żałuję. Anita i Patryk potrafią swoją pasją zarazić innych, dzięki czemu przyciągają do siebie interesujące osoby, które z takim samym zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą ze studentami. To był dla mnie rok przełomowy. W końcu upewniłam się dokąd i w którą stronę chcę iść. Moja kreatywność wskoczyła na wyższy poziom, napędzana pozytywną energią, którą czerpałam przez cały ten intensywny rok. Jeżeli jeszcze się wahasz, to nie zwlekaj zbyt długo. Dobre momenty nie przychodzą, to my pozwalamy im zaistnieć.
Dominika Adamska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2020/21)
Studia podyplomowe „Prawo ochrony środowiska” okazały się fantastycznym rozwiązaniem w przypadku pojawienia się zagadnień związanych z prawem ochrony środowiska w życiu zawodowym, pomimo zupełnie innego kierunku wykształcenia – przyrodniczego. Cały program studiów pozwolił na dogłębne zrozumienie specyfiki tworzenia prawa środowiskowego zarówno na poziomie krajowym, jak i unijnym oraz międzynarodowym. Prowadzenie wykładów przez specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym przekładało się na praktyczny wydźwięk zajęć – poprzez omawianie przepisów (w tym aktualnie procedowanych zmian) na przykładach „z życia wziętych”.
Daniel Rybarczyk - Absolwent studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji (2019/20)
Studia podyplomowe na kierunku „Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji” to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto chce praktykować w zakresie ochrony danych osobowych. Świetni wykładowcy, bardzo dobra atmosfera, świetna organizacja studiów i przede wszystkim - ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej. Dziękuję organizatorom studiów, w szczególności Pani dr Magdalenie Rycak, a także wszystkim wykładowcom, w szczególności wspomnianej Pani dr Magdalenie Rycak, Panu dr Arturowi Rycakowi, Panu mec. Michałowi Klusce, Panu dr Pawłowi Litwińskiemu, Pani dr Marlenie Sakowskiej - Baryle, Panu Piotrowi Liwszicowi, Panu dr Damianowi Karwale i Panu dr Dominikowi Lubaszowi. Czas tych studiów był bardzo owocny i pomógł mi niezwykle w praktykowaniu w ramach mojej Kancelarii.
Magdalena Gryciuk - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace (2019/20)
Kto Wam powie kiedy szef może odwołać Was z urlopu? Oczywiście, prawo pracy. Jeżeli macie wątpliwości to przekonają Was do tego pasjonaci prawa. Studia podyplomowe, polecam ambitnym osobom, które chciałyby podsumować i rozszerzyć swoją wiedzę z zakresu prawa pracy. Uczelnia Łazarskiego stawia na nowoczesne formy nauczania, dlatego zajęcia są zróżnicowane, prowadzone z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jest to także dobra okazja do poznania szerokiego grona specjalistów z zakresu prawa pracy, doskonalenia swoich umiejętności i odkrycia różnych ścieżek rozwoju w tym obszarze.
Tomasz A. Prabucki - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2019/20)
Przede wszystkim chciałbym wyrazić swoje uznanie dla całej ekipy Uczeln i Łazarskiego za bardzo sprawne przejście z nauczania tradycyjnego do nauczania online, dzięki czemu mogliśmy ukończyć zajęcia w zaplanowanym terminie. Nauczanie tradycyjne ma tę przewagę, że ma się osobisty kontakt z wykładowcami i współuczestnikami, co jest bardzo istotne, ponieważ czynnik interaktywności wprowadza pewnego rodzaju dodatkową żywotność intelektualną. Bezpośrednie dzielenie się doświadczeniami jest też ważnym elementem wszystkich szkoleń. Niestety obecna sytuacja bardzo mocno skomplikowała tok sesji. Jestem pod dużym wrażeniem sprawności i płynności przejścia na nowy sposób prowadzenia wykładów. Od znajomych wiem, że nie wszędzie udało się to zrobić w tak bezproblemowy sposób.
Muszę też nadmienić, że poziom merytoryczny cały czas był utrzymywany na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolony z zakresu tematyki, jaki został przedstawiony i mogę stwierdzić, że wiadomości, które zostały przekazane w czasie wykładów pomogły mi usystematyzować, a przede wszystkim wzbogacić wiedzę z zakresu Prawa Ochrony Środowiska, która była dla mnie względnie nowa i na pewno zdobyty zasób wiedzy przyda mi się w mojej pracy. Bardzo dziękuję za profesjonalnie przeprowadzone zajęcia i życzę całemu Zespołowi Uczelni Łazarskiego oraz moim koleżankom i kolegom dużo zdrowia i przetrwania tego trudnego dla wszystkich czasu, dobrego pokonania etapu ku stabilizacji, no i oczywiście wielu sukcesów w karierze zawodowej.
Aleksandra Macholla-Kateusz - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2019/20)
Organizacja studiów roku akademickiego 2019/2020, przygotowanie wykładów, a przede wszystkim podejście do studenta można podsumować dwoma słowami – pełen profesjonalizm. Pod względem merytorycznym wykłady sporządzono nadzwyczaj starannie. Pomimo posiadanej przeze mnie wiedzy jako Inspektor Inspekcji Ochrony Środowiska WIOŚ mogłam otrzymać ogromną ilość nowej wiedzy teoretycznej, która została przekazana mi w przystępny i ciekawy sposób tak, by móc wykorzystać ją w codziennej pracy, zmagając się z bardzo trudnymi kwestiami z zakresu ochrony środowiska. Dodatkowo studiowanie przez Internet, które początkowo wydawało się bardzo komplikujące, umożliwiło mi naukę i skupienie w wybranych przez siebie warunkach. Nie można również pominąć kwestii ogromnego zaangażowania kierownika studiów – P. Agnieszki Oleksyn-Wajdy oraz całej kadry wykładowców, z którymi Uczelnia zagwarantowała stały kontakt. Dziękuję Państwu bardzo za wszystko.
Z czystym sumieniem polecam każdemu studiowanie kierunku Prawo Ochrony Środowiska na Uczelni Łazzarskiego w Warszawie.
Anna Kamińska - Absolwent studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji
Bardzo ciekawe studia. Dobrze dobrany program i świetni wykładowcy. Polecam wszystkim osobom, które w swojej praktyce zawodowej zajmują się ochroną danych osobowych.
Gracjan Krupski - Absolwent studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji
Studia z ochrony danych osobowych to studia wymagające, ale spełniające oczekiwania. Program studiów obejmuje zajęcia praktyczne i teoretyczne, a zdobyta na nich wiedza jest weryfikowana kilkoma egzaminami. To tu eksperci dzielą się swoim „know how”, prowadzą partnerską dyskusję na zajęciach. Wysokiej klasy specjaliści nie boją się też trudnych pytań. To studia dla praktyków, ale też osób zaczynających przygodę z danymi osobowymi. To na tych studiach występuje prawdziwy „wyciek” niezbędnej wiedzy dla przyszłych i pracujących Inspektorów Ochrony Danych.
Michał Pruchniewicz - Absolwent studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji
Studia podyplomowe "Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji" były na wysokim poziomie merytorycznym, a w przypadku wielu przedmiotów również w zakresie praktycznym. Jest to przyszłościowy i rozwojowy kierunek i każdy kto aktualnie pełni, czy też dopiero planuje pełnić funkcję Inspektora Ochrony Danych lub po prostu w codziennej pracy obraca się w tematyce ochrony danych osobowych znajdzie na tych studiach coś dla siebie. Zdecydowana większość wykładowców jest otwarta na wymianę poglądów i różnych podejść do określonych zagadnień, co jest niezwykle cenne i rozwijające. Doświadczenie zawodowe i praktyczne wykładowców pozwala na poszerzenie własnych kompetencji i inspiruje do dalszej pracy. Dodatkowo warto podkreślić, że dyskusje na zajęciach zainspirowały władze Uczelni oraz wykładowców do powołania stowarzyszenia Praktyków Ochrony Danych dzięki czemu osoby z branży i zainteresowane tematyką dalej będą mogły poszerzać swoją wiedzę w tym zakresie!
Katarzyna Taborek-Lekston - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii (2018/19)
Grzegorz Zawada - Absolwent studiów podyplomowych Prawo w biznesie nowych technologii (2018/19)
Joanna Dawid - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2017/18)
Marietta Figa - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2017/18)
Aneta Gąsior - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2017/18)
Natalia Listowska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2017/18)
Monika Liwoch - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2018/19)
Marta Pospieszna - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo i zarządzanie w sektorze mody (2018/19)
Marek Cendrowski - Absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace
Byłem słuchaczem studiów podyplomowych "Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych", na co dzień zajmuję się tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy w urzędzie państwowym. Prowadzę dużą ilość szkoleń wstępnych i okresowych z zakresu bhp. Chciałem uzupełnić swoją wiedzę w dziedzinie Prawa pracy, ale również z zakresu ubezpieczeń społecznych. Szukałem kierunku studiów, który łączyłby te dwa tematy. Te warunki spełniła Uczelnia Łazarskiego. Uważam, że zajęcia na tym kierunku prowadzi zespół profesjonalnych wykładowców mających ogromną wiedzę teoretyczną i praktyczną, co jest ważne z mojego punktu widzenia. Państwo potrafią zainteresować słuchaczy, podają wiele przykładów ze swojej praktyki eksperckiej, swoją wiedzą mobilizują słuchaczy do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Oferta Uczelni jest również bogata w literaturę i materiały do zajęć. Studia te przyczyniły się do tego, że jestem bardziej profesjonalny w tym co robię. Wszystkim chętnym zdobycia praktycznej wiedzy z zakresu Prawa pracy polecam Uczelnię Łazarskiego i kierunek, którego byłem słuchaczem.
- Specjalista ds. BHP i PPOŻ
Artur Ciecierski - Absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace
Z ogromną przyjemnością zapisałem się na studia podyplomowe PPiUS w Uczelni Łazarskiego. Program studiów nie zawiódł moich oczekiwań. Zaszczytem było słuchać wykładowców studiów PPiUS. Rok temu skończyłem Zarządzenie Oświatą również w tej samej uczelni i nie ukrywam, że kompetencje wykładowców, a przede wszystkim zainteresowanie tematyką Prawa Pracy sprawiły, że ponownie wybrałem uczelnię Łazarskiego. Oba kierunki bardzo mi się przydają w codziennych obowiązkach. Pełnię bowiem od niedawna funkcję burmistrza Zakroczymia - małej podwarszawskiej gminy. Polecam każdemu tę uczelnię. Gwarantuję, że bynajmniej na tych dwóch kierunkach tj. Zarządzanie Oświatą i Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych nikt się nie zawiedzie, a zakładam, że skoro jest tak na tych kierunkach to na innych jest podobnie, czyli profesjonalnie.
-burmistrz Zakroczymia
Mariusz Domański - Absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace
Studia podyplomowe PPiUS na Uczelni Łazarskiego bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, w mojej opinii poziom nauczania w przygniatającej większości był bardzo wysoki, a kadra nauczająca była profesjonalnie przygotowana zarówno pod względem praktycznym jak i naukowym. Na szczególe wyróżnienie wg. mnie zasługują wykłady prowadzone przez dr Katarzynę Roszewską, dra hab. Tomasza Duraja, dra Tomasza Niedzińskiego, prof. Grzegorza Goździewicza, dr Monikę Gładoch, sędzię Szyburską-Walczak. Na ponadprzeciętne wyróżnienie zasługują wykłady Pani dr M. Rycak, mecenasa Parucha, sędziego Szczuki. A moim idolem na tych studiach był sędzia dr Artur Rycak.
Dorota Sylwia Majewicz - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace
Studia podyplomowe pomogły mi zdobyć wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, niezbędną w pracy mediatora. Wykłady, prowadzone przez specjalistów, uzupełnione były o cenne ćwiczenia praktyczne na podstawie kazusów rozwiązywanych i omawianych na zajęciach, a dodatkowe kazusu zadane po każdym module pozwoliły utrwalić zdobytą wiedzę i sprawdzić ją na konkretnych przykładach. Dodatkowym atutem uczelni jest przystępność zasobów bibliotecznych (w tym Serwisu Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych LEX) oraz sprawny kontakt ze studentami.
- stały mediator przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku i Sądzie Okręgowym w Poznaniu, adiunkt w Instytucie Anglistyki i Amerykanistyki Uniwersytetu Gdańskiego.
Teresa Płowińska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych - kadry i płace
Jako pracownik z ponad 20-letnim doświadczeniem w komórkach kadrowo-płacowych, z pełną odpowiedzialnością polecam wybór kształcenia na kierunku prawo pracy i ubezpieczeń społecznych- kadry i płace na Uczelni Łazarskiego. Niezwykle przemyślany, bardzo obszerny program studiów podyplomowych, trafny dobór merytorycznie przygotowanej kadry wykładowców, uznanych specjalistów-praktyków, z wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach, wykłady ciekawe, poparte udostępnionymi materiałami dydaktycznymi, są gwarancją zdobycia przez słuchaczy, nawet stawiającym pierwsze kroki w tej dziedzinie, użytecznej wiedzy i umiejętności praktycznego jej zastosowania w rozwiązywaniu trudnych kazusów, z którymi codziennie borykają się pracownicy kadr i płac. Do tego niecodzienna infrastruktura uczelni, dostęp do biblioteki, możliwość regeneracji sił fizycznych, życzliwość, zaangażowanie opiekunów kierunku stwarzają niezwykle przyjazną dla studentów atmosferę.
Montserrat Gras Graupera - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki (2016/17)
Studia w bardzo znaczący sposób wpłynęły na mój samorozwój. Spowodowały zmianę podejścia do wielu aspektów życia. Pozwoliły mi pozbyć się wielu barier i ograniczeń, odnaleźć nowe ścieżki, które w znaczący sposób odbiegają od dotychczasowych. Pozwoliły mi poznać techniki i narzędzia, które można stosować na wielu płaszczyznach. Sprawiły, że przeżyłam ogromną przemianę wewnętrzną, ponieważ pozwoliły mi spojrzeć z innej perspektywy na wiele aspektów mojego życia. Nabrałam dystansu i zupełnie zmieniłam perspektywę.
Bardzo dobrze ułożony i przemyślany program. Kompetentni, zaangażowani prowadzący - praktycy - zatem dużo praktycznej wiedzy i ćwiczenia konkretnych umiejętności. Każdy wykładowca miał inną, ciekawą osobowość, stanowił odrębną inspirację.
Od zawsze byłam zainteresowana tematem, jednak pogłębienie go w interakcji z innymi dało mi bardzo wiele, otworzyło bardziej umysł i pozwoliło na bieżąco weryfikować moje oczekiwania i nastawienie.
Poza tym był okazją do poznania ciekawych i sympatycznych ludzi. W moim przypadku studia pozwoliły mi także poprawić moją polszczyznę (jestem Katalonką z Barcelony). To były moje pierwsze studia w języku polskim i bardzo się cieszę, że dałam radę.
Reasumując, jestem bardzo usatysfakcjonowana poziomem i doborem zajęć i... żałuję, że to już koniec, ponieważ studia te mogłabym jeszcze kontynuować.
Iwona Studzińska - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki (2016/17)
Program studiów na kierunku Architekt Marki dał mi dużą dawkę wiedzy i uporządkowania sposobu pracy, którą wykonuję w firmie. Marketing nigdy nie był mi szczególnie bliski, ale jako Dyrektor Handlowy nadzoruję prace marketingowe w firmie.
Niesamowitym zaskoczeniem było dla mnie jak bardzo zagadnienia poruszane w trakcie studiów uporządkowały moją wiedzę i wspomogły dotychczasowe doświadczenie. Przejście przez cały proces wprowadzenia nowej marki na rynek - poczynając od badania rynku, kreacji produktu oraz jego wprowadzenia na rynek z uwzględnieniem planu marketingowego oraz finansowego - uczy kompleksowego podejścia do szeroko rozumianych działań marketingowych.
Wykładowcy - praktycy, pracownicy najwyższego szczebla lub właściciele firm zajmujących się zagadnieniami strategii marketingowych, mający ogromne doświadczenie w pracy z najbardziej znanymi markami to bezsprzecznie największy atut kierunku.
Ogromna ilość case study i pracy własnej studentów w trakcie zajęć była dla mnie bardzo wciągająca. Praca dyplomowa pisana w kilkuosobowych zespołach to także bardzo ciekawe doświadczenie, którego zwieńczeniem była ocena poparta merytoryczną informacją zwrotną komisji egzaminacyjnej.
Polecam wszystkim pasjonatom marketingu lub osobom pragnącym rozwijać się w tym kierunku.
Paulina Borkowska - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki
Architekta Marki wybrałam, ponieważ szukałam studiów, które będą kompleksowo traktowały zagadnienie marketingu, gdzie usystematyzuję wiedzę, poznam nowe aspekty i zainspiruję się do tworzenia czegoś nowego. Mogę powiedzieć, że te studia w 100% odpowiedziały na moje potrzeby. Wspaniała, dobrze dobrana kadra – ludzie z pasją, na co dzień pracujący w różnorodnych branżach uzupełniających pełne spektrum zawodów wokół architekta marki, otwarcie dzielący się swoim doświadczeniem i zachęcający do dyskusji. Każdy zainteresowany tym obszarem znajdzie tutaj coś dla siebie. Gorąco polecam!
- Specjalista ds. Marketingu, Noble Bank
Anna Grześkowiak - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki
Wybierając studia Architekt marki kierowałam się przede wszystkim unikatowym programem, jaki oferowały, ale również w ogromnej mierze tym, że zajęcia miały być prowadzone przez aktywnych praktyków. Tak też było! Niezwykle ciekawe zajęcia pozwoliły na wymianę doświadczeń, poszerzenie horyzontów, zgromadzenie najlepszych praktyk i inspirację do działania, które wykorzystuje w mojej codziennej pracy. O studiach, prowadzących zajęcia i kierowniku studiów Małgosi Lisowskiej mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To był doskonały wybór.
Irena Malinowska - Absolwentka studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe (2016/17)
Program studiów i metod nauczania zgodny z sylabusami. Dostosowany do wymagań stosowanych w mediacji. Zajęcia dydaktyczne ukierunkowane na rzeczywiste potrzeby rynku.
Iwona Jackowska - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)
Neuro-Przywództwo to poznanie siebie, drugiego człowieka, swojego zespołu. Kierunek otwiera świadomość na rolę lidera. Jakie powinien mieć cechy, sposoby zachowania, jak może pokazywać się w mediach, jak działać w stresie, jak pozytywnie wpływać na to, co dzieje się wokół nas. To wszystko się dzieje, dzięki poznaniu struktur naszego mózgu. Mając taką wiedzę wszystko się zmienia. Polecam!
Katarzyna Jakubowska-Gala - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)
Studia podyplomowe na kierunku "Neuro-Przywództwo" wzbogaciły mnie o nową wiedzę, doświadczenie i poznanie. Zyskałam m.in. znajomość structogramu i zasad funkcjonowania mózgu w oparciu o jego 3 obszary. Doświadczyłam wielu ciekawych spotkań, zarówno z fascynującymi osobami z grupy jak i inspirującymi wykładowcami-fachowcami, którzy z zaangażowaniem i pasją opowiadali o rzeczach istotnych w temacie przywództwa. Dziękuję Ani i Ewie za dobór wspaniałych wykładowców, którzy w niepowtarzalny sposób, wraz z każdym zjazdem, otwierali nasze głowy i serca na zagadnienia ważne, ukazując nam szerszą perspektywę widzenia.
Katarzyna Kalina - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)
Neuro-Przywództwo to studia podyplomowe o unikatowej treści prowadzone przez wyjątkowych wykładowców. Uczestnicząc w nich, dzięki profesjonalnie i atrakcyjnie prowadzonym zajęciom upewniłam się, że analiza biostrukturalna wykracza poza schemat testowania psychologicznego i otwiera perspektywę wnikania we własną strukturę osobowości. Trzeba niewielkiego wysiłku i samodyscypliny, by tę wiedzę aplikować w relacjach z innymi ludźmi z najbliższych i dalszych kręgów społecznych. To studia przydatne nie tylko specjalistom zajmującym się kierowaniem zasobami ludzkimi, czy dopiero ubiegającym się o takie kwalifikacje, ale również wszystkim innym menedżerom czy liderom każdej dziedziny zawodowej. To bardzo dobra inwestycja w rozwój kompetencji menedżerskich, jak również możliwość wykorzystania wiedzy o biostrukturze mózgu w każdym aspekcie życia codziennego.
Jolanta Kaspryk - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)
Neuro-Przywództwo to godne polecenia studia podyplomowe dla menedżerów, którzy chcą rozwijać swoje liderskie umiejętności. Studia, które aktywują zmianę świadomości, pomagają zbudować wewnętrzną siłę w byciu prawdziwym liderem. Neuro-Przywództwo to spotkania ze świetną kadrą wykładowców oraz fachowców z przywództwa i zarządzania. To bardzo interesujące wykłady i praktyczne ćwiczenia. Studia podyplomowe z Neuro-Przywództwa to najlepsza inwestycja w swój rozwój osobisty.
Arkadiusz Ptak - Absolwent studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)
Nigdy nie sądziłem, że w tak krótkim czasie można zdobyć tyle wartościowej wiedzy oraz zebrać tyle doświadczeń. Świetny zespół wykładowców pokazał nam zalety neuronauki i wykorzystanie jej w życiu zawodowym i osobistym. Wartością dodaną są ludzie, których spotkałem na Uczelni Łazarskiego.
Marzena Zalewska-Dela - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2016/17)
Bardzo zachęcam do studiowania Neuro-Przywództwa na Uczelni Łazarskiego. Zajęcia odbywają się w formie warsztatów i aktywnej pracy uczestników studiów, są bardzo żywe, brak w nich nudy. Uczymy się jak żyć ze świadomością własnego mózgu. Jakże niesamowitym zaskoczeniem okazał się dla mnie struktogram. Nigdy nie przypuszczałam, że studia te pomogą mi w zrozumieniu siebie, a także uświadamiają mi, jak wiele moich zachowań i błędów jako menadżera bierze się nie z mojej winy, lecz z samej budowy mojego mózgu i jego fizjologii. Zrozumiałam także zachowania innych, dzięki temu staram się nie popełniać błędów, które wcześniej popełniałam nieświadomie. Jeżeli zrozumiemy jak działa nasz mózg, staniemy się zapewne ludźmi bardziej otwartymi na innych i ich zachowania.
Wiedza zdobyta na kierunku Neuro-Przywództwo jest dla mnie szczególnie cenna.
Tomasz Florczak - Absolwent studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2018/19)
Hanna Lis - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2018/19)
Jerzy Mróz - Absolwent studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2018/19)
Marek Ochmański - Absolwent studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2018/19)
Aneta Dąbrowska - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2017/18)
Monika Spieler - Absolwentka studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2017/18)
Absolwent studiów podyplomowych Neuro-Przywództwo (2017/18)
Daria Andrzejewska-Rudomina - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie oświatą (2016/17)
Kierunek tych studiów podyplomowych w pełni spełnił moje oczekiwania. Studia bardzo dobrze zorganizowane o wysokim poziomie merytorycznym. Przedmioty dostosowane do potrzeb słuchaczy. Duży nacisk kładziony na ćwiczenia praktyczne, zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów. Największą zaletą tych studiów są świetni wykładowcy, łączący wiedzę na poziomie akademickim z praktycznym doświadczeniem - nastawieni na kontakt ze słuchaczami. Bez wątpienia fachowcy w swoich dziedzinach o bardzo wysokich kompetencjach i doświadczeniu, co daje okazję do nabycia wszechstronnej wiedzy dotyczącej problematyki związanej m.in. z prawem pracy, prawem oświatowym, finansami publicznymi, zarządzaniem w oświacie, etc. Dodatkowym atutem była dobra atmosfera dzięki czemu z przyjemnością wspominam weekendy spędzone na Uczelni Łazarskiego. Szczerze polecam, jeśli ktoś myśli o startowaniu do konkursu, bądź poszerzeniu swojej wiedzy w wyżej wymienionym zakresie.
Marzena Brzezińska - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie oświatą (2016/17)
Jestem nauczycielem dyplomowanym z ponad dwudziestoletnim stażem. W mojej szkole koordynuję projekty Erasmus+. To właśnie praca przy projektach unijnych uświadomiła mi obszary, w których powinnam się doskonalić. Podejmując studia Organizacja i zarządzanie oświatą w Uczelni Łazarskiego miałam nadzieję, że pogłębię swoją wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania.
W czasie studiów czerpałam wiedzę od profesjonalistów, uznawanych za autorytety w swoich dziedzinach.
Dzięki studiom poznałam metodologie prowadzenia projektów unijnych. Zajęcia z Prawa oświatowego w dużym stopniu pomogły mi w rozumieniu zmian w obecnej reformie oświaty.
Szczególnie cenię sobie zajęcia z Zarządzania finansami oświaty, niezwykle pomocne przy prowadzeniu projektów, które dodatkowo zmieniły moje podejście do finansów i spowodowały bardziej holistyczne pojmowanie tego obszaru w oświacie.
Bardzo ważna była dla mnie również wymiana doświadczeń między studentami kierunku.
Marcin Szawiel - Absolwent studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie oświatą (2016/17)
Wykładowcy Uczelni Łazarskiego reprezentują nowoczesny profil myślenia w dziedzinie zarządzania oświatą i są niekwestionowanymi autorytetami w tym zakresie.
Interdyscyplinarny charakter studiów pozwala na uzyskanie wiedzy w dziedzinie prawa oświatowego i prawa pracy oraz zarządzania finansami publicznymi.
Program studiów w dużej mierze uwzględnia rozwiązania innowacyjne i działania praktyczne oraz obejmuje indywidualne potrzeby słuchaczy, dzięki czemu absolwent studiów podyplomowych będzie należycie przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku kierowniczym.
Iwona Obarzanek – Absolwentka studiów podyplomowych Ochrona Danych Osobowych i Zarządzanie Bezpieczeństwem Informacji (2018/19)
Studia o bardzo przemyślanym programie studiów. Studia stuprocentowo spełniły moje wymagania, dając mi solidne podstawy do dalszej pracy i samokształcenia oraz otwierając mi możliwości wymiany poglądów i zdobycia nowych kontaktów w branży. Za bardzo duży plus uważam doświadczenie praktyczne wykładowców. Żaden przedmiot, ani wykładowca nie znaleźli się tam przypadkowo. Tym bardziej nam przyjemnie, że z inicjatywy Uczelni i wykładowców powstaje stowarzyszenie IOD. W miłej i silnej grupie to i RODO może być ciekawe!!!:)
Natalia Boruc – Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2018/19)
Podyplomowe studia z zakresu Prawa Ochrony Środowiska w pełni spełniły moje bardzo wysokie oczekiwania. Jako inżynier ochrony środowiska odczuwałam ogromną potrzebę uzupełnienia mojej wiedzy technicznej, wiedzą prawniczą, niezbędną w codziennej pracy.
Z czystym sumieniem poleciłabym ten kierunek wszystkim ludziom branży środowiskowej, jak również prawnikom chcącym zmierzyć się z jakże trudnym obszarem prawa, jakim jest ochrona środowiska.
Kadra wykładowców nie pozostawiała żadnych pytań bez odpowiedzi. Nieocenioną jest przestrzeń dla konsultacji oraz omówienia indywidualnych przypadków - stanowiących tym samym naukę POŚ w praktyce.
Marta Buzińska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2018/19)
Studia podyplomowe Prawo ochrony środowiska to profesjonalizm, wiedza, praktyka. Wykładowcy reprezentujący zarówno duże kancelarie prawne, podmioty zajmujące się sporządzaniem dokumentacji z zakresu ochrony środowiska jak i organy administracji rządowej przekazują wielowymiarowe spojrzenie na problematykę szeroko pojętej ochrony środowiska, niezwykle cenne w pracy codziennej. Niewątpliwym plusem jest forma prowadzonych zajęć oparta na dyskusji, wymianie doświadczeń. Materiały dydaktyczne dopracowane, bieżące orzecznictwo, dostępne on – line. Organizacyjnie sprawie z bardzo dużą dozą sympatii i zrozumienia. Polecam serdecznie, jako praktyk uporządkowałam wiedzę, zyskałam nową, spędzając czas w gronie fantastycznych ludzi z pasją.
Radosław Zagożdżon – Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2018/19)
Studia podjąłem, aby usystematyzować oraz uzupełnić wiedzę w zakresie prawa ochrony środowiska. Wykłady prowadzili wykładowcy bardzo dobrze przygotowani do zajęć, praktycy z bogatym doświadczeniem w tematyce, którą nam prezentowali. Wszystkie informacje były przekazywane w sposób interesujący i merytoryczny. Obsługa administracyjna i warunki studiowania były na wysokim poziomie. Warto podkreślić dużą życzliwość i pomoc organizatorów wobec słuchaczy. Dostęp do materiałów, zarówno w bibliotece, jak też na platformie internetowej był bardzo pomocny i praktycznie nieograniczony."
Ewelina Jasińska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2016/17)
Studia na tym kierunku pozwoliły na zdobycie i pogłębienie wiedzy w zakresie szeroko pojętej ochrony środowiska. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo interesujący, zachęcający do dyskusji i zadawania pytań. Wykładowcy przekazywali wiele sytuacji praktycznych z jednoczesnym wskazaniem wyroków sądowych. Zajęcia oraz współpraca z wykładowcami przebiegała w miłej atmosferze, materiały dydaktyczne były udostępniane na platformie internetowej z wyprzedzeniem. Studia pozwoliły mi na utwierdzenie wiedzy oraz zdobycie nowych doświadczeń zawodowych.
Robert Leoniak - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2016/17)
Polecam studia na tym kierunku. Wiedza zdobyta pozwala w pełnieniu moich obowiązków zawodowych. Wykłady prowadzone były przez profesjonalną kadrę z bogatym doświadczeniem praktycznym. Bardzo dobrze zorganizowany kontakt ze studentami przez platformę internetową, gdzie były dostępne m.in. materiały dydaktyczne oraz wszystkie informacje organizacyjne. Studia ugruntowały posiadaną wiedzę i pozwoliły zdobyć nową.
Katarzyna Oćwieja - Absolwentka studiów Prawo ochrony środowiska (2016/17)
Polecam studia podyplomowe: Prawo ochrony środowiska osobom, które chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie stosowania przepisów w praktyce. Zajęcia prowadzone są przez specjalistów posiadających duże doświadczenie i wiedzę z zakresu obszarów ochrony środowiska. Studia te są dobrym rozwiązaniem również w zakresie uporządkowania posiadanej wiedzy. Zajęcia dają słuchaczom możliwość konsultacji indywidualnych zagadnień z prowadzącymi wykłady. Przedstawiana przez prelegentów tematyka uzupełniania jest często przykładami praktycznymi oraz orzeczeniami i wyrokami sądów administracyjnych.
Małgorzata Roszkowska - Absolwentka studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2016/17)
Studia na powyższym kierunku pozwoliły mi na zdobycie i pogłębienie wiedzy z zakresu ochrony środowiska. Zajęcia były prowadzone w sposób bardzo ciekawy, wykładowcy przekazywali nam wiedzę na tematy związane z naszą pracą, co pozwoli nam na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych.
Piotr Pyka - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2015/16)
Jako polskojęzyczny prawnik praktykujący w Austrii m.in. prawo gospodarcze i ochrony środowiska, wybrałem studia podyplomowe poś na Uczelni Łazarskiego mając na uwadze świadczenie usług prawnych w tym zakresie dla moich klientów zagranicznych, chcących prowadzić swą działalność na rynku polskim. Studia stuprocentowo spełniły moje wymagania, dając mi solidne podstawy do dalszej pracy i samokształcenia oraz otwierając mi możliwości wymiany poglądów i zdobycia nowych kontaktów w branży. Za bardzo duży plus uważam doświadczenie praktyczne wykładowców, którzy reprezentują niemal wszystkie zawody prawnicze w Polsce.
Mariusz Uljasz - Absolwent studiów podyplomowych Prawo ochrony środowiska (2015/16)
Moim zdaniem studia podyplomowe na Uczelni Łazarskiego okazały się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Szukałem sposobu na podniesienie swojej wiedzy z zakresu Ochrony Środowiska. Problematyka ta interesuje mnie bardzo nie tylko ze względu na charakter pracy jaką wykonuję ale i z powodu mojego zainteresowania jak mogę wpłynąć na środowisko, które przecież pozostawię potomnym. Można dowiedzieć się naprawdę wielu rzeczy, ale chyba najważniejszą z nich jest to, iż nie ma takiej gałęzi gospodarki gdzie nie byłoby mowy o ochronie środowiska. Zdobytą wiedzę już wykorzystuję w codziennej pracy i życiu. Moim skromnym zdaniem wiedzę trzeba zdobywać przez całe życie i dzielić się nią z innymi. Na Łazarskim doświadczycie jak inni tak właśnie postępują – dzielą się wiedzą. Gorąco polecam wszystkim.
Mariusz Małachowski - Absolwent studiów podyplomowych Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (Restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstw (2016/17)
Dzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny i rozwojowy. Pojawiają się na nim nowe profesje i coraz większe wymagania od jego uczestników. Kończąc określony kierunek studiów, szczególnie mocno ukierunkowany, o wąskiej specjalizacji trudno w nim wytrwać cały okres swojej pracy zawodowej. Jestem tego trendu klasycznym przykładem. Ukończyłem studia o kierunku technicznym. I rozpocząłem prace zgodnie ze swoim wykształceniem. Na skutek zmian na rynku pracy musiałem się przekwalifikować. Rozpocząłem pracę jako specjalista od finansów. Zdobywając wiedzę, doświadczenie oraz wymagane kwalifikacje. Aktualnie jestem osobą zarządzającą średniej wielkości przedsiębiorstwem i doradcą restrukturyzacyjnym (syndykiem od 15 lat).
Przez ten cały okres stale się dokształcałem. Ukończyłem studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Uniwersytecie w Toruniu, Akademii Obrony Narodowej. Obecnie studiuję prawo restrukturyzacyjne na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Studia te podnoszą moją wiedzę nie tylko jako doradcy restrukturyzacyjnego ale również menadżera zarządzającego firmą. Zarządzanie i restrukturyzacja przedsiębiorstw to program komponujący się w różne strategie zawodowe zarówno dla doradców jak i menadżerów. Dający szerokie spojrzenie na problem restrukturyzacji, jego przygotowanie zarówno od strony finansowej jak i zagadnień natury prawnej.
Zarządzanie przedsiębiorstwem to nie tylko jego hossa, ale również trudne procesy restrukturyzacji i szukanie swojego nowego miejsca w dynamicznie zmieniającym się rynku. Odpowiedzi na te problemy znaleźć można tutaj na Uczelni Łazarskiego. Gdzie jest to prezentowane i przedstawiane w sposób zrozumiały na bardzo dobrym poziomie oraz przez profesjonalnie przygotowanych wykładowców. Zajęcia prowadzone są w formie aktywniej. Poprzez przedstawiania i rozwiązywania problemów popartych doświadczeniem i wiedzą osób prowadzących. Często wzięte z ich pracy zawodowej. Nie są to studia oderwane od rzeczywistości. Uczą nas jak sobie z tym wszystkim w sposób profesjonalny i najlepszy poradzić.
Ivan Smanio - Absolwent studiów podyplomowych Prawo restrukturyzacyjne i upadłościowe (Restrukturyzacja i likwidacja przedsiębiorstw (2016/17)
Piastując stanowisko Prezesa Zarządu w wielu spółkach kapitałowych uznałem za konieczne zapoznanie się z istotnymi zmianami do Ustawy o Prawie Upadłościowym i Naprawczym, która od 1 stycznia 2016 została zastąpiona dwoma odrębnymi aktami prawnymi (Prawo Restrukturyzacyjne i Prawo Upadłościowe) które wprowadzają ważne zmiany do szeroko rozumianego prawa gospodarczego. Brak znajomości takich aktów prawnych uniemożliwia bowiem podejmowanie racjonalnych decyzji ekonomicznych, co z kolei może zrodzić odpowiedzialność dla kadry zarządzającej przedsiębiorstwem. Z uwagi na nowo powstałe akty prawne, jak i jeszcze nie utrwaloną praktykę stosowania nowych przepisów szukałem uczelni mającej wykładowców, którzy nie tylko uczestniczyli w tworzeniu tych nowych aktów prawnych (a co za tym idzie byliby w stanie wyjaśnić intencję ustawodawcy), ale również którzy w swojej codziennej praktyce stosują to prawo. W tracie wykładów spotkałem wybitnych Sędziów, którzy wyjaśnili mi sposób interpretacji poszczególnych przepisów oraz doświadczonych doradców restrukturyzacyjnych, którzy zapoznali mnie z regułami i z zastosowaniem omawianych regulacji w zawodzie. Połączenia własnej pracy i ciekawości z możliwościami jakie stworzyła mi Uczelnia pozwoliło mi zdać jeszcze w czasie trwania studiów państwowy egzaminu na Doradcę Restrukturyzacyjnego z jednym z najlepszych wyników wśród zdających, a tym samym otworzyło mi nowe perspektywy zawodowe. Gorąco polecam ten kierunek studiów, który pod kierownictwem Pani Sędzi Anny Hrycaj nie tylko spełnił moje oczekiwania, ale i stał się inspiracją do podjęcia nowego zawodu.
Honorata Bielska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)
Studia podyplomowe są na dobrym poziomie. Widoczne przygotowanie merytoryczne i fachowość wykładowców-praktyków. Poruszana na zajęciach problematyka istotna i użyteczna dla mojej przyszłej kariery zawodowej.
Małgorzata Karwowska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)
Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego poleciłabym każdemu, kto chce poszerzyć swoją wiedzę i podnieść kompetencje zawodowe. Kadra dydaktyczna jest doskonale przygotowana i zaangażowana w przekazanie swojej wiedzy. Wykładowcy wiedzę przekazali w sposób praktyczny. Życzliwie odpowiadali na wszystkie pytania i przygotowywali materiały dydaktyczne. Na uczelni przez cały czas panowała przyjazna atmosfera.
Katarzyna Marek - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)
Zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Zdobyłam wszechstronną wiedzę i umiejętności, dzięki czemu czuję się gotowa do rozpoczęcia nowej drogi w mojej karierze zawodowej.
Marta Olszewska - Absolwentka studiów podyplomowych Mediacje rodzinne i karne (2016/17)
Studia o bardzo przemyślanym programie. Żaden przedmiot, ani wykładowca nie znaleźli się tam przypadkowo. Wykładowcy zawsze cierpliwie wyjaśniali niezrozumiałe zagadnienia i odpowiadali na każde pytanie. Studia są solidną bazą do rozpoczęcia zawodu mediatora.
Małgorzata Makowska - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi (2016/17)
Decyzja o wyborze kierunku "Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi" była najlepszą decyzją, jaką podjęłam. Studia pomogły mi nie tylko uporządkować posiadaną już wiedzę, ale też zdobyć wiele nowych, cennych informacji i szerszą perspektywę w podejściu do tematu. Polecam je każdemu, kto pasjonuje się badaniami klinicznymi, kto szuka nietuzinkowych wykładowców, komu zależy na zdobyciu praktycznej wiedzy i kompetencji. To studia, które naprawdę procentują!
Agnieszka Ścięgosz - Absolwentka studiów podyplomowych Organizacja i zarządzanie badaniami klinicznymi (2016/17)
Studia przygotowują do rozpoczęcia kariery zawodowej w obszarze badań klinicznych na kilku płaszczyznach. Największym atutem tego kierunku jest bardzo dobrze dobrana kadra dydaktyczna, wśród której dominują praktycy (w tym osoby wywodzące się z międzynarodowych firm CRO i naukowcy-badacze), będący ludźmi z dużym doświadczeniem i pasją, którym autentycznie zależy na poszerzeniu wiedzy słuchaczy i którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem. Na wyróżnienie zasługują w szczególności zajęcia z pharmacovigilance i zarządzania badaniem klinicznym jako projektem. Studia dają również unikalną możliwość nawiązania kontaktu i wymiany poglądów z osobami, które zmieniają oblicze badań klinicznych w Polsce.
Łukasz Polowiec - Absolwent studiów podyplomowych Prawo lotnicze
Dzięki podróżom narodziło się moje zainteresowanie lotnictwem. Zawsze podziwiałem możliwości, jakie daje transport lotniczy, sposobność do bycia po obu stronach globu w przeciągu kilkunastu godzin, uważam za coś niesamowitego. Postanowiłem, iż jest to branża, z którą chciałbym związać swoje losy na dłużej. Jednym z etapów rozwoju w kierunku lotnictwa było podjęcie studiów podyplomowych z Prawa lotniczego na Uczelni Łazarskiego. Po roku nauki utwierdziłem się w przekonaniu, że mój wybór był trafny! Jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałej kadry, świetnie przygotowanej merytorycznie do zajęć, posiadającej ogromną wiedzę i doświadczenie. Są to ludzie, którzy nie tylko umieją przekazać wiadomości, ale też potrafią zarazić pasją lotniczą. W ciągu roku zajęć udało mi się przyswoić ogrom przydatnej wiedzy, dzięki której już tydzień po zakończeniu edukacji otrzymałem pracę w branży lotniczej. W czasie wykonywania czynności służbowych mam poczucie, że zostałem dobrze przygotowany merytorycznie, przez co praca jest dla mnie przyjemnością, a mój pracodawca jest zadowolony z moich osiągnięć, jako osoby nieposiadającej jeszcze praktycznego doświadczenia w zawodzie. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na uczelnię, która poprzez swoich pracowników, dba o swoich studentów i absolwentów oraz, że liczy się dla niej ich sukces.
Mariusz Pyżyński - Absolwent studiów podyplomowych Prawo Lotnicze
Jako młody prawnik, zaraz po ukończeniu studiów szukałem specjalizacji, która pozwoliłaby mi rozwinąć skrzydła. Tak też się stało! Podróże zawsze były moją pasją, a gdy wkraczałem na pokład samolotu zawsze czułem przyjemny dreszcz nowej przygody. To spowodowało, że z każdą kolejną podróżą rozwijało się moje zamiłowanie do lotnictwa. Bez większego wahania zapisałem się na studia podyplomowe z prawa lotniczego i to właśnie dzięki tym studiom miałem okazję poznać system prawny regulujący branżę lotniczą. Zajęcia prowadzone w niewielkich grupach pozwalały na nawiązanie bezpośredniego, a przede wszystkim zawsze interesującego i zindywidualizowanego dialogu z wykładowcami. Studia podyplomowe z prawa lotniczego znacznie poszerzyły moją pasję, a także były zapłonem do tego, że postanowiłem rozwinąć swoją wiedzę w tym zakresie i zapisałem się na kolejne studia, tym razem z zarządzania bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS). Przez okres dwóch lat miałem okazję poznać wielu specjalistów z dziedziny lotnictwa. Zaraz po ukończeniu tychże studiów odbyłem prestiżowy staż w siedzibie głównej ICAO w Montrealu, co w dużej mierze, zawdzięczam ukończonym przeze mnie studiom podyplomowym na Uczelni Łazarskiego, pod kierownictwem Pani prof. nadzw. dr hab. Anny Konert, które ukierunkowały ścieżkę mojego rozwoju zawodowego. Z upływem czasu mogę z całą pewnością stwierdzić, że gdybym tych kilka lat temu nie posłuchał swojej intuicji i nie rozwijał swojej pasji w kierunku lotnictwa, na pewno nie znalazłbym się w tym punkcie kariery, w którym znajduje się obecnie. Uważam, że każdy pasjonat lotnictwa, czy też prawnik, który szuka ciekawej specjalizacji powinien skorzystać z tej szansy i możliwości jakie dają zarówno studia podyplomowe z prawa lotniczego jak i SMS bo naprawdę warto.
Tomasz Andrzej Wiliński - Absolwent studiów podyplomowych Prawo lotnicze
Studia podyplomowe Prawo lotnicze prowadzone przez Uczelnię Łazarskiego były wspaniałą przygodą i niezwykłym doświadczeniem zawodowym. Można o nich mówić wyłącznie w superlatywach, podobnie jak o samej Uczelni Łazarskiego i kadrze naukowej. Zajęcia były prowadzone przez praktyków pełnych pasji, co sprawiało, że uczestnicy mogli wymieniać się doświadczeniami, zdobywać wiedzę o lotnictwie, którą natychmiast można wykorzystywać w pracy zawodowej. Sposób prowadzenia wykładów zainspirował mnie do zajęcia się badaniami naukowymi w zakresie prawa lotniczego oraz pracą na rzecz bezpieczeństwa i "just culture" w lotnictwie. Zajęcia prowadzone przez wybitnych znawców tematu z całego świata sprawiły, że zdobyłem nowe prawnicze umiejętności i mogłem poszerzyć dotychczas posiadaną wiedzę prawniczą. Dzięki tym studiom otrzymałem także ciekawe propozycje współpracy. Studia podyplomowe prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a pasja z jaką o prawie lotniczym opowiada prof. nadz. dr hab. Anna Konert są ich największym atutem.
- aplikant adwokacki
Luiza Czaja - Absolwentka studiów podyplomowych Lean Management
W firmie LM Wind Power Blades (POLAND) pracuję na stanowisku Koordynatora Kaizen i Komunikacji. Odpowiadam za wiele projektów związanych z LEAN i LM Production System. Organizuję wielu eventów związanych z energetyką wiatrową i benchmarkingiem. Reprezentuję firmę w środowisku lokalnym i międzynarodowym. Studia Podyplomowe Lean management na Uczelni Łazarskiego wybrałam, aby realizować swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zajęcia były prowadzone przez praktyków dla praktyków. Kameralna ośmioosobowa grupa studentów umożliwiała prowadzenie dyskusji studenci - wykładowcy. Wizyty benchmarkingowe odbyte podczas studiów zainspirowały mnie do wdrożenia kilku rozwiązań w swojej organizacji. Z przyjemnością polecam studia Lean management na Uczelni Łazarskiego.
Waldemar Malinowski - Absolwent MBA w Ochronie Zdrowia (2014/15)
Małgorzata Zaława-Dąbrowska - Absolwentka MBA w Ochronie Zdrowia (2014/15)
Maciej Goławski - Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową
Najlepsze studia podyplomowe w jakich uczestniczyłem. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim - przyjemność. Kadra to nie tylko fachowcy w swoich dziedzinach, ale prawdziwi pasjonaci, którzy zarażali nas w swoich dziedzinach i pozwalali na wzajemną wymianę doświadczeń. Poszukiwałem studiów podyplomowych zmieniając całkowicie branżę, którą zarządzałem, więc liczyłem na szybkie nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych w dziedzinie zarządzania infrastrukturą sportową. Śmiało mogę powiedzieć, że od 3 miesięcy do zatrudnienia mam kompetentną wiedzę na swoim nowym stanowisku - Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspaniała atmosfera oraz wspólna pasja uczestników i prowadzących pozwoliła na nawiązanie wspólnych kontaktów, tworząc nieformalną grupę przyjaciół.
-organizatorów wydarzeń sportowych i rekreacyjnych
Michał Kowacz - Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową
Świetne studia podyplomowe. Polecam osobom, którym nie jest obojętny właściwy rozwój i utrzymanie infrastruktury sportowej. Będąc w okresie przebudowy zarządzanej przez mnie bazy sportowej, poszukiwałem studiów gdzie zdobyta wiedza pomoże mi w profesjonalnym ułożeniu wszystkich elementów pozwalających na właściwe funkcjonowanie obiektów. W toku studiów poza zajęciami teoretycznymi wplecione są zajęcia wizytacyjne na najbardziej znanych obiektach w kraju. Pozwala to podejrzeć pracę innych, ich sposób zarządzania, stosowane rozwiązania w trudnych tematach. Wykładowcy oprócz prezentowanego wysokiego poziomu merytorycznego są przede wszystkim praktykami - z przekazywanymi zagadnieniami spotykają się na co dzień. Zajęcia w niewielkiej grupie studentów pozwoliły na nawiązanie bliskich kontaktów i wspólną wymianę doświadczeń zawodowych.