Z uwagi na pandemię koronawirusa, wydarzenie odbędzie się w formie internetowej. Planowane debaty, wykłady i prezentacje zorganizowane i zarejestrowane zostaną w sposób zdalny w dniach 13 – 15 stycznia 2021. Relacja online live będzie dostępna na stronie internetowej wydarzenia.
O priorytetach i wyzwaniach w obszarze ochrony zdrowia będą dyskutować zarówno specjaliści poszczególnych dziedzin medycyny, decydenci kształtujący systemy opieki zdrowotnej w Polsce, przedstawiciele najważniejszych urzędów, liderzy opinii, reprezentanci kluczowych organizacji sektora zdrowotnego.
W poszczególnych sesjach wezmą udział także eksperci Uczelni Łazarskiego:
- dr Małgorzata Gałązka-Sobotka, Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego oraz Kierownik programu MBA w ochronie zdrowia weźmie udział w sesjach: Cyfryzacja i informatyzacja sektora zdrowa. E-recepta 2.0 priorytetem ochrony zdrowia, a także Zdrowie Polaków po pandemii – co razem mogą zrobić sektor prywatny i publiczny?
- dr n. med. Jakub Gierczyński, MBA, ekspert systemu ochrony zdrowia i wykładowca programu MBA w ochronie zdrowia będzie moderatorem sesji: Stwardnienie rozsiane – priorytety na rok 2021, a także Optymalizacja opieki nad pacjentami z postacią wtórnie postępującą stwardnienia rozsianego (SPMS) w Polsce – prezentacja raportu.
- Jerzy Gryglewicz, ekspert Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego oraz lider i wykładowca programu MBA w ochronie zdrowia weźmie udział w sesji: Model koordynowanego leczenia otyłości olbrzymiej KOS-BAR.
Organizatorem konferencji jest redakcja „Menedżera Zdrowia” i „Kuriera Medycznego” oraz Wydawnictwo Termedia.
Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na stronie wydarzenia.