Akademia Skutecznej Komunikacji to zespół skupiający specjalistów z różnych dziedzin nauki i z bogatym doświadczeniem zawodowym. W jego skład wchodzą zarówno praktycy jak i kreatywni naukowcy, stale rozwijający swoje kompetencje i warsztat pracy. W naszej Akademii wiedzę można czerpać od najlepszych, bowiem zajęcia na studiach podyplomowych prowadzą znani wykładowcy z tytułami naukowymi: profesorowie i doktorzy oraz znakomici praktycy: neurologopedzi, logopedzi, lekarze, językoznawcy,aktorzy, prawnicy, psycholodzy, pedagodzy i różni terapeuci.

W ramach Akademii przygotowany został unikalny system elastycznych studiów i modułów z zakresu neurologopedii, logopedii, terapii pedagogicznej, pracy z osobami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, wczesnego wspomagania rozwoju i wczesnej interwencji.

Studia  kierujemy do osób zainteresowanych pracą z osobami z zaburzeniami komunikacji zarówno językowej w mowie i piśmie jaki i społecznej . 

Mogą zainteresować i doskonalić kompetencje: nauczycieli, psychologów,logopedów, terapeutów, nauczycieli akademickich, a także do rodziców.

 

 

W ramach Akademii Skutecznej Komunikacji oferujemy kierunki:

Partnerzy Akademii

Centrum Terapii Dziecka

Forum Logopedy

Rekrutacja trwa do 30.09

Zobacz naszą ofertę
 • Jak możesz się z nami skontaktować? e-mailem na adres: iod@lazarski.edu.pl.
 • Jakie masz prawa?
  1. dostępu do Twoich danych,
  2. ich poprawiania,
  3. żądania ich usunięcia,
  4. ograniczenia przetwarzania,
  5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • Co zrobić gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi? Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce jest to Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 • Po co nam Twoje dane, czyli w jakim celu je przetwarzamy? W celu marketingowym, polegającym na wysyłaniu do Ciebie newsletterów, analizowaniu czy zapoznajesz się z ich treściami, i które z nich najchętniej czytasz.
 • Czy musisz podawać nam swoje dane? Jest to dobrowolne. Bez ich podania nie będziesz jednak mógł otrzymywać newslettera.
 • Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?
  1. 1. Art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Naszym prawnie uzasadnionym interesem jest analizowanie czy zapoznajesz się z naszymi newsletterami, i które z informacji w nich zawartych czytasz najchętniej.
  2. 2. Art. 10 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 172 ustawy Prawo telekomunikacyjne.
 • Komu przekażemy Twoje dane?
  1. 1. Dostawcom narzędzi do: a. analityki ruchu na stronie, b. wysyłki newsletterów.
  2. 2. Podmiotom zajmującym się hostingiem (przechowywaniem) strony oraz danych osobowych.
 • Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane? Przez czas prowadzenia działań marketingowych przez nas albo do czasu wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych w celach marketingowych, albo odwołania zgody na wysyłanie wiadomości na Twój adres e-mail. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.
 • Czy po przekazaniu nam danych możesz sprzeciwić się ich przetwarzaniu? Tak. Możesz to zrobić w dwóch sytuacjach, gdy przetwarzamy Twoje dane:
  1. 1. na potrzeby marketingu bezpośredniego; takiego sprzeciwu nie musisz uzasadniać,
  2. 2. na podstawie innych naszych prawnie uzasadnionych interesów; taki sprzeciw wymaga uzasadnienia Twoją szczególną sytuacją.