Mózg a biznesMózg a biznes

Jak wykorzystać wiedzę neuro, aby skuteczniej sprzedawać, zarządzać i zarabiać?

3592

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informujemy o przełożeniu wykładu. Spotkanie odbędzie się w nowym terminie, o którym będziemy informować w kolejnych komunikatach. 

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na bezpłatny wykład: Mózg a biznes. Jak wykorzystać wiedzę neuro, aby skuteczniej sprzedawać, zarządzać i zarabiać?

Wydarzenie jest organizowane z okazji Światowego Tygodnia Mózgu i ma na celu popularyzację wiedzy o mózgu, przybliżenie ukrytych mechanizmów jego działania, a także przedstawienie najnowszych osiągnięć neuronauki. Uczestnicy spotkania dowiedzą się także, jak wykorzystać tę wiedzę w relacjach biznesowych, by zwiększyć swoją przewagę konkurencyjną.

 

Podczas wykładu zostaną omówione następujące zagadnienia:

  • Najnowsze badania nad mózgiem a biznes.
  • Czym są biostruktury i jak je wykorzystać?
  • Motywy zakupowe a mózg.
  • Biokomunikacja w służbie biznesu.
  • Czym jest skuteczne przywództwo?
  • Jak w dzisiejszym świecie budować biznes oparty o zaufanie?

Kiedy? Gdzie? O której?

prowadzący

data

zmiana terminu - więcej informacji wkrótce

prowadzący

miejsce

Uczelnia Łazarskiego,
ul. Świeradowska 43,
Warszawa

prowadzący

godzina

17:00 - 19:00

Udział w konferencji bezpłatny wymagana jest rejestracja.

Każdy z uczestników wydarzenia otrzyma pamiątkowy certyfikat oraz dedykowaną imienną zniżkę do wykorzystania do końca roku 2020 na ofertę studiów podyplomowych i programów MBA Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego.

Wszystkich zainteresowanych tematyką przywództwa, zapraszamy też na nasze studia podyplomowe Neuro-Przywództwo. Zapisy na nowy rok akademicki rozpoczną się już w maju.

Prelegenci

prowadzący

Anna Urbańska

Jestem Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o genetyce mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi.

Wiedzę zdobywam u takich Mentorów jak Anthony Robbins, Blair Singer, T.Harv Eker, Alex Mandossian czy Brian Tracy. Pracuję z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak m.in.: Cargill, Citibank, DHL, Cegedim czy Deutsche Bank.

Od 20-tu lat zarządzam Centrum Edukacyjno-Consultingowym CONCRET i jestem wiceprezesem zarządu i partnerem Instytutu Colina Rose – jednej z najprężniej rozwijających się szkół językowych. Jestem jednym z nielicznych na świecie neurocaochów. Jestem absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorką książek “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg fabryka sukcesu”, “Teraz autentyczność” oraz współautorką przewodników: “Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność”i “Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”. Moją pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez moje programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 13 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

W życiu codziennym - Jestem szczęśliwą kobietą i dumną mamą dorosłego syna. W roli kobiety odnajduje się każdego dnia, szczególnie kiedy zastanawiam się, co na siebie włożyć albo kiedy szukam w torbie kluczy. Jestem córką, żoną, przyjaciółką. Jestem szefem, który czasem zbyt miękko podchodzi do swojego zespołu.

Uwielbiam bycie kurą domową, która piecze chleb, prasuje koszule i gotuje.

Nie ma dla mnie nic ważniejszego, niż rodzina i spełnianie się w różnych obszarach życia. Punktem przełomowym w moim życiu była śmierć brata – Krzysztofa, który odszedł w 1998 roku. Wtedy zmieniłam w swoim życiu praktycznie wszystko, począwszy od życia zawodowego, po życie osobiste. Żyję zgodnie z maksymą:”Miej cierpliwość, wszystko jest trudne, zanim stanie się łatwe”.

prowadzący

Paweł Jarząbek

Jestem Trenerem Structogramu, a także współtwórcą Projektu Treningowego 3 Kolory Mózgu, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych. Jestem wykładowcą na 3 uczelniach i trenerem z zakresu NeuroMarketingu. Odkąd wziąłem udział w treningu Structogram w 2010 r. we Włoszech jestem jego absolutnym fanem, co spowodowało, że zostałem też trenerem tej metodologii. Fascynacja bierze się u mnie z trzech powodów:

  • prostota i szybkość przyswajania zdobytej wiedzy na treningu
  • naukowo potwierdzone
  •  i to co najważniejsze, w praktyce działające narzędzie.

Od 19 lat jestem trenerem biznesu a także inwestorem giełdowym. W tej materii wspieram osoby inwestujące podczas indywidualnych sesji mentoringowych. Uczę się nieustannie na całym świecie. Wiedzę zdobywam, biorąc udział w warsztatach i treningach u najlepszych: Courtney Smith, Blair Singer, Anthony Robbins, T. Harv Eker i Alex Mandossian.

Doświadczenie zdobywałem, współpracując z największymi firmami i funduszami inwestycyjnymi z całego świata. Przeszkoliłem i pomogłem kilku tysiącom osób poprawić swoją sytuację zawodową i finansową.

Specjalizuję się w następujących treningach: Structogram® 1: Klucz do Poznania Siebie, Structogram® 2: Klucz do Poznania Innych, Structogram® 3: Klucz do Poznania Klienta, Structogram® 4: Klucz do Przywództwa i Budowania Zespołu.

Prywatnie - jestem tatą dwojga wyjątkowych dzieciaków i partnerem wspaniałej kobiety. Preferuję polską kuchnię i egzotyczne owoce. Kocham gotować i grillować. Może trochę precyzyjniej… robię to, bo jest mało osób, które robią to lepiej ode mnie.

Uwielbiam angielski humor i sarkazm. Moja absolutną pasją jest jazda na nartach zjazdowych i biegowych.

Moja ulubiona myśl: „Ludzie są  jak gąbka, zobaczysz co jest w środku jak ich przyciśniesz…”

Organizator

Partner