Programme description and objectives
Are these studies for you?
Study programme
Programme benefits
Academic staff
Maria Kołtowska-Häggström
Dyrektor medyczny w agencji medical writing, pierwszej tego typu agencji w Polsce, oraz konsultantem współpracującym z Kliniką Zdrowia Kobiet i Dzieci Uniwersytetu w Uppsali w Szwecji.
dr Teresa Brodniewicz
Autorka wielu publikacji z zakresu frakcjonowania osacza, krzepnięcia krwi oraz rozwoju leku. Posiadaczka patentów z tej dziedziny na rynku kanadyjskim i amerykańskim.
Łukasz Borowiec
Posiada wieloletnie doświadczenie w charakterze biostatystyka wspierającego próby kliniczne w takich obszarach terapeutycznych jak kardiologia, diabetologia, niewydolność żylna, choroby układu oddechowego i centralnego układu nerwowego.
dr hab. med. Przemysław Juszczyński
Od roku 2011 Prof. Juszczyński pełni również funkcję zastępcy Dyrektora ds. Nauki Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie.
Piotr Zięcik
Adwokat, Partner w kancelarii prawnej "ZFlegal" Zięcik, Forysiak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni. Specjalizuje się w prawie gospodarczym i prawie farmaceutycznym.
dr n. med. Iwona Skrzekowska Baran
Pediatra i specjalista chorób płuc z 30 letnią praktyką kliniczną. Od 20 lat pracuje w przemyśle farmaceutycznym. Obecnie Dyrektor Market Access and External Affairs w firmie Janssen.
Tomasz Sobów
Psychiatra, Kierownik Zakładu Psychologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Antoni Jędrzejowski
yrektor projektów w PAREXEL, wiodącej firmie z sektora Contract Research Organizations. Odpowiedzialny za zarządzanie globalnymi programami i projektami badawczymi realizowanymi na zlecenie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych.
lek. med./MPH Katarzyna Juszczyńska
Badacz wieloośrodkowych badań klinicznych z doświadczeniem zarówno w pracy z pacjentami-uczestnikami badań, jak i w pracy naukowej, współpracy z ośrodkami, badaczami i sponsorami. Ekspert IZWOZ.
mgr Dagmara Drozdowska
Starszy Konsultant ds. Rekrutacji w firmie DOCS.Z wykształcenia historyk, z pasji i zawodu Konsultant do spraw rekrutacji. Pracownik firmy DOCS; lidera na rynku rekrutacyjnym w dziedzinie Life Science.
dr hab. n. med. Marek Czarkowski
Obecnie pracuje na Wydziale Medycznym, Collegium Medicum Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wykładowca akademicki. Pomysłodawca i Przewodniczący Ośrodka Bioetyki przy Naczelnej Radzie Lekarskiej.
dr hab. n. biol. Jarosław Woliński
Dyrektor ds. badań przedklinicznych SGPlus & Partners, Malmo, Szwecja. 14 projektów naukowych i 32 projekty komercyjne na stanowisku kierownika projektu lub głównego wykonawcy.
Paweł Szoka
Obecnie przedstawiciel polskiego organu w grupie roboczej Clinical Trials Facilitation and Coordination Group (CTFG). Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w szerokorozumianym obszarze rejestracji produktów leczniczych.
Opłaty za studia
- opłata rekrutacyjna w wysokości 200 zł
- 20% zniżki dla absolwentów Uczelni Łazarskiego**
*opłata za całość studiów obowiązuje do 30.11.2025 r.
**zniżki nie łączą się z innymi zniżkami
Application process
Warunki przyjęcia
Aby zgłosić się na studia, kandydat musi:
- Posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych (tytuł zawodowy: licencjat, inżynier, lekarz, magister) lub odpis dyplomu doktorskiego.
- Wypełnić kompletny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie rekrutacja-ckp.lazarski.pl.
- Dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 200 zł na indywidualny numer subkonta bankowego podany w procesie IRK. Tytułem przelewu: ckp_imię i nazwisko kandydata_25_26.
- Załączyć wymagane dokumenty:
- skan dyplomu ukończenia studiów wyższych,
- CV,
- dowód dokonania opłaty rekrutacyjnej.
O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Kandydaci z dyplomem zagranicznym
Osoby posiadające zagraniczny dyplom i chcące kontynuować naukę w Polsce na poziomie podyplomowym podlegają odrębnym przepisom dotyczącym uznawania dyplomów.
Aby dowiedzieć się, czy Twój dyplom wymaga nostryfikacji: sprawdź szczegóły.
W przypadku cudzoziemców wymagany jest posiadanie:
- dyplomu ukończenia studiów wyższych w Polsce, albo dyplomu ukończenia studiów wyższych za granicą uznanego za równoważny z dyplomem polskim lub nostryfikowanego na zasadach określonych w odrębnych przepisach
- tłumaczenie wymaganych dokumentów na język polski przez tłumacza przysięgłego
- legalizacja dyplomu lub klauzula apostille (oryginał do wglądu)
- zaleca się uzyskanie pisemnego potwierdzenia akceptacji dyplomu zagranicznego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).
- certyfikatu, który będzie stanowił podstawę do uznania poziomu znajomości języka (B1) do studiowania w Polsce wydany przez uprawnione instytucje (opracowany zostanie katalog certyfikatów)
Po przyjęciu na studia
Osoby przyjęte na studia, po otrzymaniu informacji o uruchomieniu kierunku, są zobowiązane do:
- przedstawienia w Dziekanacie Łazarski Executive Education oryginału dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz dowodu osobistego w celu weryfikacji (terminy dyżurów będą podawane przez Wirtualną Uczelnię),
- podpisania umowy o odpłatności za studia za pośrednictwem platformy Autenti (bezpłatnej, zewnętrznej platformy do podpisywania umów elektronicznych).
Ważne informacje
- Informacja o uruchomieniu kierunku przekazywana jest uczestnikom drogą elektroniczną po zakończeniu rekrutacji.
- Uruchomienie studiów zależy od liczby kandydatów. W przypadku nieuruchomienia kierunku opłata rekrutacyjna jest zwracana na wskazane konto.
- W przypadku przesyłania danych osobowych drogą mailową należy przesyłać pliki zaszyfrowane i skompresowane (np. programami 7-Zip, WinZip, WinRAR) oraz zabezpieczone hasłem. Hasło należy przesłać w osobnej wiadomości e-mail lub SMS pod numer telefonu: (+48) 518 017 404.
- Regulamin