Programme description and objectives

Are these studies for you?

Study programme

Programme benefits

Academic staff

dr Agnieszka Oleksyn-Wajda

Pełnomocnika Rektora ds. ESG UŁa, Dyrektora Instytutu Zrównoważonego Rozwoju i Środowiska. Radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem m.in. w doradztwie w ramach KPMG. Ekspertka UN Global Compact Network Polska.

Urszula Wiszowata

Country Manager Zalando Connected Retail Polska oraz founderka serwisu Fashion Biznes.pl- portalu poruszającego się w temacie biznesu mody. Wykładowczyni Hudson County Community College w USA.

Katarzyna Dąbrowska

Redaktorka naczelna „Glamour” i Glamour.pl. Od ponad 20 lat pracuje w mediach, głównie w magazynach lifestyle’owych. Dziennikarka, redaktorka, autorka setek wywiadów z polskimi i zagranicznymi gwiazdami.

Martyna Zastawna

Pionierka i propagatorka cyrkularności w Europie. Założycielka woshwosh oraz these girls, wykładowczyni, mentorka. Ekspertka ds. klimatu w Europejskim Banku Inwestycyjnym i ONZ. Współpracowała m.in z Komisją Europejską, ONZ oraz Parlamentem Europejskim.

Anna Jurgaś

Doświadczona managerka, przedsiębiorczyni i mentorka, z wieloletnim doświadczeniem w branży medialnej, e-commerce i biznesowej. Pełniła funkcję wiceprezesa spółki akceleracyjnej, jest współzałożycielką startupu STYLESPOT.PL.

Monika Surowiec

Ekspertka ds. ekonomii cyrkularnej i metodologii upcyklingu w branży odzieżowej, tekstylnej i sektorze kreatywnym (moda, sztuka, nowe technologie). Pionierka upcyklingu w Polsce.

Zuzanna Krzątała

Feministka i aktywistka społeczna. Jako menadżerka ds. zrownoważonej mody w Vogue Polska organizuje coroczną konferencję Business Fashion Environment Summit, która podejmuje najważniejsze tematy społeczne i środowisko w branży mody.

Anna Sołtys

Manager branży fashion z kilkunastoletnim doświadczeniem, specjalizuje się w budowaniu strategii produktowych, procesach tworzenia kolekcji oraz zarządzaniu zespołami kreatywnymi. Od 2005 roku związana z polską firmą segmentu mass-fashion – LPP S.A.

Natalia Listowska

Od ponad 6 lat pracuje w Gpoland Group, na stanowisku showroom managera - koordynuje pracę showroomu, działu visual merchandisingu oraz magazynu, wspiera dział sprzedaży podczas kampanii sprzedaży i nadzoruje jej przebieg pod kątem logistycznym.

Olga Lemańska

Ekspertka w zakresie sprzedaży hurtowej i zarządzania markami modowymi. Założycielka marki modowej Andrave. Obecnie pełni funkcję Senior Brand Managera w największej agencji multibrandowej w Europie Środkowo-Wschodniej – GPoland.

Diana Okular

Od 17 lat związana z branżą odzieżowo-obuwniczą, a od ponad 7 lat z e-commerce. W zespole Allegro jako Business Unit Manager odpowiada za operacje własne Allegro w zakresie mody.

dr Agnieszka Polkowska

Projektantka, kuratorka designu i edukatorka z tytułem doktora w dziedzinie projektowania. Miała przyjemność pracować przy projektach R&D dla takich klientów jak Samsung, Ceramika Paradyż, Biżuteria YES, eobuwie.pl i wielu innych.

Agnieszka Rasztawicka

Od 20 lat związana jest z Przemysłem Mody. Obecnie, na stanowisku Chief Operating Officer, jest odpowiedzialna za organizację procesową i optymalizację spółek etapu wzrostowego.

Zofia Piwowarek

ESG Chapter Leaderka w Tribe ESG & Home Solution, Santander Bank Polska.

Hanna Gajos

Krytyk mody. Propaguje i komentuje modę jako zjawisko obyczajowe, ważną dziedzinę kultury i gospodarki. Kierowała działami mody i poradnictwa m.in. w takich periodykach jak Perspektywy, Świat Mody, Uroda, BEA. Kobieta i Życie, Pani, Pan, 101 Porad.

Karolina Ignyś

Od nastu lat jest sercem i rozumem związana z branżą HR. Ma szerokie doświadczenie w tworzeniu i implementacji procesów - od rekrutacji, onboardingu, programów rozwojowych, zarządzaniu talentami po offboarding czy plany sukcesji.

Michał Biegaj

Pracuje w firmie Colliers, w Zespole Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych. Specjalizuje się w przygotowaniu strategii związanych ze zwiększaniem sprzedaży, poszukiwaniem nowych kanałów zbytu oraz przyśpieszeniu procesów przepływu towaru do klienta.

Kasia Gola

Joanna Poniatowska

Magdalena Rozenfeld

Aleksandra Więcka

Anna Atanasow

Mariusz Majkowski

Zbigniew Nasiłowski

Agnieszka Starzyńska

Adwokat, counsel w zespole prawa ochrony konkurencji i konsumentów w kancelarii CMS. Od ponad 12 lat reprezentuje klientów przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Wojciech Gorzeń

Monika Borzdyńska

Wojciech Jabłoński

Partners

Opłaty za studia

Studia podyplomowe
czesne
2 raty
4 raty
Law and management in the fashion sector
7500 zł
7700 zł
7900 zł
  • opłata rekrutacyjna w wysokości 200 zł
  • 20% zniżki dla absolwentów Uczelni Łazarskiego**

*opłata za całość studiów obowiązuje do 30.11.2025 r.
**zniżki nie łączą się z innymi zniżkami


Application process

Warunki przyjęcia

Aby zgłosić się na studia, kandydat musi:

  1. Posiadać dyplom ukończenia studiów wyższych (tytuł zawodowy: licencjat, inżynier, lekarz, magister) lub odpis dyplomu doktorskiego.
  2. Wypełnić kompletny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie rekrutacja-ckp.lazarski.pl.
  3. Dokonać opłaty rekrutacyjnej w wysokości 200 zł na indywidualny numer subkonta bankowego podany w procesie IRK. Tytułem przelewu: ckp_imię i nazwisko kandydata_25_26.
  4. Załączyć wymagane dokumenty:
    • skan dyplomu ukończenia studiów wyższych,
    • CV,
    • dowód dokonania opłaty rekrutacyjnej.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kandydaci z dyplomem zagranicznym

Osoby posiadające zagraniczny dyplom i chcące kontynuować naukę w Polsce na poziomie podyplomowym podlegają odrębnym przepisom dotyczącym uznawania dyplomów.

Aby dowiedzieć się, czy Twój dyplom wymaga nostryfikacji: sprawdź szczegóły

W przypadku cudzoziemców wymagany jest posiadanie:

  • dyplomu ukończenia studiów wyższych w Polsce, albo dyplomu ukończenia studiów wyższych za granicą uznanego za równoważny z dyplomem polskim lub nostryfikowanego na zasadach określonych w odrębnych przepisach
  • tłumaczenie wymaganych dokumentów na język polski przez tłumacza przysięgłego
  • legalizacja dyplomu lub klauzula apostille (oryginał do wglądu)
  • zaleca się uzyskanie pisemnego potwierdzenia akceptacji dyplomu zagranicznego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).
  • certyfikatu, który będzie stanowił podstawę do uznania poziomu znajomości języka (B1) do studiowania w Polsce wydany przez uprawnione instytucje (opracowany zostanie katalog certyfikatów)

Po przyjęciu na studia

Osoby przyjęte na studia, po otrzymaniu informacji o uruchomieniu kierunku, są zobowiązane do:

  • przedstawienia w Dziekanacie Łazarski Executive Education oryginału dyplomu ukończenia studiów wyższych oraz dowodu osobistego w celu weryfikacji (terminy dyżurów będą podawane przez Wirtualną Uczelnię),
  • podpisania umowy o odpłatności za studia za pośrednictwem platformy Autenti (bezpłatnej, zewnętrznej platformy do podpisywania umów elektronicznych).

Ważne informacje

  • Informacja o uruchomieniu kierunku przekazywana jest uczestnikom drogą elektroniczną po zakończeniu rekrutacji.
  • Uruchomienie studiów zależy od liczby kandydatów. W przypadku nieuruchomienia kierunku opłata rekrutacyjna jest zwracana na wskazane konto.
  • W przypadku przesyłania danych osobowych drogą mailową należy przesyłać pliki zaszyfrowane i skompresowane (np. programami 7-Zip, WinZip, WinRAR) oraz zabezpieczone hasłem. Hasło należy przesłać w osobnej wiadomości e-mail lub SMS pod numer telefonu: (+48) 518 017 404.
  • Regulamin
Zarejestruj się